środa, 17 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 14910 wyświetleń

Sprawdź czy jesteś na liście

141 uczniów szkół ponadgimnazjalnych i 31 studentów z powiatu grajewskiego dostanie unijne stypendia na rok szkolny 2006 / 2007. Powiatowa Komisja Stypendialna właśnie przedstawiła wykaz osób uprawnionych do świadczeń oraz tych, którzy znaleźli się na liście rezerwowej.   

Na wtorkowej sesji Rady Powiatu (12 grudnia br.) listę tegorocznych stypendystów jednogłośnie zatwierdzili radni. W ramach projektu uczniowskiego rozdysponowanych zostanie 141 stypendiów w wysokości 100,00 zł miesięcznie (które będą wypłacane za okres wrzesień 2006 – czerwiec 2007 r.), projekt studencki to 31 stypendiów w wysokości 150,00 zł miesięcznie za okres październik 2006 - czerwiec 2007 r.

Niestety w porównaniu do roku szkolnego 2005/ 2006 spadła liczba stypendystów. Rok temu pieniędzy wystarczyło dla 211 uczniów i 41 studentów. Dodatkowo w tegorocznej edycji studenci będą otrzymywać stypendium tylko przez dziewięć miesięcy. Jak poinformował Piotr Milewski, pracownik Starostwa - jest to efekt mniejszego, niż w latach ubiegłych dofinansowania programu stypendialnego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. 

Sprawdź czy otrzymałeś stypendium

 

Plik 540 kB ( word)

Plik 920 kB ( PDF ) 


Adam Mazurek, e-Grajewo.pl

 

wtorek, 16 kwietnia 2024

Ruszyły patrole motocyklowe

Komentarze (10)

gdzie ta lista jest ?

Gratuluję systemu rozdzielania. Jak zwykle nie dostali ci co najbardziej potrzebują.

dOSTAŁAM STYPENDIUM....!!!!!!! ALE ŚWIETNIE....:D

GDZIE TA LISTA????????

wrzuccie jak mozna w WordPadzie. to chwila roboty a ja niestety nie mam Worda, a chcialbym zobaczyc bo tez oczekuje.

elo wczoraj to lista była...gdzie ona teraz jest???//?

a ja nie dostalam :(

Dlaczego nie podajecie nazwisk stypendystów, czy to jakaś tajemnica, skoro kasa pochodzi ze środków publicznych. Kto pamięta jaki ma numerek przecież wnioski skłądano dwa. trzy miesiące temu...

I to ma być sprawiedliwe? Jak zwykle stypendium nie dostali ci co najbardziej go potrzebują.

moja kumpela ze studiow nie dostala stypenduim bo jej powiedzieli e ma za male srodki zeby sie uczyc to jest chore

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.