środa, 25 maja 2022

Warto przeczytać

Spożywaj super zdrowe produkty i ciesz się optymalną dietą z cateringiem dietetycznym!

W swojej diecie stawiasz przede wszystkim na produkty pochodzenia naturalnego? Odżywiasz się zdrowo i prowadzisz aktywny styl życia? Catering dietetyczny zadba o Twoje dania, wykorzystując produkty superfoods.  Żyj dłużej i wyglądaj młodziej!


Superfoods - co to takiego?

Nazywa się tak produkty, które dostarczają nam wszystkich niezbędnych składników oraz witamin. Wszystkie produkty superfoods są doskonałym źródłem antyoksydantów, które hamują starzenie się komórek w naszym organizmie. Produkty te również działają jak naturalne antybiotyki. Spożywanie ich może zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór. Są to produkty takie jak nasiona chia, jagody goji, kurkuma, guarana, korzeń maca. Produkty te są znane na całym świecie, ale także są dostępne w naszych supermarketach. Często wykorzystuje się je do ozdoby dań na słodko, jak i na słono. W Polsce również słyniemy z warzyw superfoods. Są to między innymi ogórki kiszone, pomidory, cebula, jarmuż, czy też siemię lniane. Jest wiele produktów, naszych polskich wykorzystywanych jako naturalne antybiotyki. W każdej naszej potrawie, którą przygotowujemy w naszym domu, mogą znajdować się superfoods.


Jak produkty superfoods wpływają na nasz stan zdrowia?

Działanie antyoksydacyjne tych produktów, wpływa na obronę naszego organizmu przed działaniem chorób nowotworowych. Spożywanie tych produktów będzie miało również wpływ na poziom cholesterolu. Produkty te są bardzo zdrowe, dlatego też poziom cholesterolu unormuje się w naszym organizmie. Wiele z tych produktów działa przeciwzapalnie oraz reguluje poziom cukru w naszej krwi. Zdrowa dieta bogata w wiele produktów superfoods zapewnia nam także lepszą odporność. Nasz organizm będzie mniej podatny na infekcje i choroby wirusowe. Nie zwlekaj zbyt długo, zacznij swoją dietę z produktami superfoods. 


Dlaczego warto spożywać te produkty?

Osoby, które decydują się na zrzucenie zbędnych kilogramów, wręcz powinny dodać do swojej diety produkty superfoods. Są one nie tylko zdrowe, ale także wpływają na zmniejszenie naszej tkanki tłuszczowej. Superfoods są lekkostrawne oraz dostarczają nam wszystkich niezbędnych składników i witamin. Produkty te dostarczają nam mnóstwo energii potrzebnej nam na cały dzień. Antyoksydanty zawarte w nich działają w sposób odmładzający. Dania są smaczne i pięknie wyglądają, co wpływa także na nasze samopoczucie. Superfoods wzmacniają nasz organizm, staje się on odporniejszy i mniej podatny na wszelkie choroby. Regulują nasz poziom cukru we krwi oraz wspomagają nasze trawienie. Spożywanie takich produktów może również oczyścić nasz organizm. Jest to naprawdę świetny detoks.


Catering, który wykorzystuje produkty superfoods

Pogotowie Dietetyczne https://www.pogotowie-dietetyczne.pl/catering-dietetyczny-elk/ jest jednym z niewielu cateringów, który w swojej ofercie posiada tak ogromny wybór diet pudełkowych. Każda z nich dostosowana jest do innego grona osób. Dania są skomponowane i ułożone przez dietetyków zgodnie z założeniem każdej diety. Wykorzystują również produkty superfoods. Wpływają one nie tylko na smak i jakość potraw, ale również na stan naszego zdrowia, dzięki ich spożywaniu. Produkty te są bardzo zdrowe, odmładzają nas, a także uodparniają na wiele chorób. Pogotowie Dietetyczne z wielką dbałością oraz miłością do każdego produkty tworzy dania, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem w całej Polsce. Z dnia na dzień starają się rozwijać swoje talenty oraz założone przez nich cele. Nie zwlekaj. Zamów już dziś dowolną dietę pudełkową i ciesz się produktami superfoods w każdym posiłku. 

 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.