wtorek, 28 marca 2023

Kultura i rozrywka

Spotkanie ze stomatologiem

Dnia 22 listopada 2017r. w CTM Muzeum Mleka odbyło się spotkanie ze stomatologiem – Panią Urszulą Rydzewską oraz z higienistką  - Panią Kamilą Grzybowską.Piękny, zdrowy uśmiech to marzenie każdego z nas, ale trzeba bardzo się starać, żeby się spełniło. Panie przedstawiły  cztery główne przyczyny powstania próchnicy zębów oraz opowiedziały o czynnościach profilaktycznych, które należy stosować, by nasze zęby były jak najdłużej zdrowe. 


Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się gadżety służące utrzymaniu higieny naszego uzębienia: różnego rodzaju nici dentystyczne, szczoteczki do przestrzeni międzyzębowych oraz szczoteczka  elektryczna, wypierająca tradycyjne szczoteczki do mycia zębów.

Pokaz  gadżetów połączony był z instruktażem. Zaskoczeniem dla słuchaczy były nowoczesne rozwiązania w przypadku uzupełnień protetycznych, takie jak: mosty, protezy szkieletowe czy acetylowe oraz metoda leczenia endodontycznego  pod mikroskopem.  Podczas spotkania nie zabrakło oczywiście pytań i fachowych porad.

poniedziałek, 27 marca 2023

Niećkowo. "Warsztaty integracyjne"

poniedziałek, 27 marca 2023

Erasmus+. SP1 w Turcji

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.