czwartek, 23 września 2021

Kultura i rozrywka

Spotkanie z położną

Spotkanie z położną

W minioną sobotę (27.05.2017 r.) w Centrum Tradycji Mleczarstwa – Muzeum Mleka odbyło się spotkanie edukacyjne z położną, Specjalistą Opieki Przed i Okołoporodowej p. Jolantą Karpińską. Hasłem spotkania było „Mleko matki i jego właściwości”. Prowadząca podzieliła się z nami częścią swojej rozległej wiedzy na temat zasad niezbędnych na początku laktacji: pozycje do karmienia, sposób przystawiania dziecka do piersi, częstotliwość karmienia.

Omawiane były również tematy związane z odżywianiem w czasie ciąży i w czasie karmienia piersią, jakich produktów unikać podczas karmienia, o składzie kobiecego mleka, jak również o zaletach naturalnego karmienia piersią.

Był też czas na dyskusję, skonsultowanie wątpliwości oraz wymianę doświadczeń pomiędzy kobietami spodziewającymi się dziecka. Gorąco dziękujemy Pani Położnej za ciekawą prezentację tematu!

 

czwartek, 23 września 2021

Jesienny Piknik z MotoWilkami

czwartek, 23 września 2021

Erasmus+ w SP1

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.