środa, 26 stycznia 2022

Wiadomości

Spotkanie z autorkami książki pt. "I nigdy cię nie opuszczę!"

11 grudnia o godz. 17.00 zapraszamy na spotkanie z autorkami wciągającej, pełnej humoru i zaskakujących zwrotów akcji opowieści o trzech przyjaciółkach na dobre i na złe. Wiktoria, Laura i Agata, znane z brawurowej powieści "I ja ciebie też!" (porównywanej do "Dziennika Bridget Jones"), starają się łączyć karierę w telewizji z życiem rodzinnym i porywami serca. Czasem wynika z tego niezły bałagan, ale zawsze jest wesoło!

 

Sobota, 11.12.2021, Muzeum Mleka Konstytucji 3 Maja 36, Grajewo

Beata Harasimowicz, Katarzyna Kalicińska, Zuzanna Dobrucka, - matki, żony i kochanki. Kobiety telewizji, filmu i show-biznesu. Scenarzystki, reżyserki i producentki. Ale przede wszystkim przyjaciółki.

 

  •  Beata Harasimowicz rodowita grajewianka - wie wszystko o telewizji, ortografii, polskich filmach i medycynie bardzo niekonwencjonalnej. Reżyserka wszystkich dobrych programów kabaretowych XXI w.
  • Katarzyna Kalicińska - wie wszystko o telewizji, aktorach, serialach i relacjach międzyludzkich. Autorka bestsellerowych powieści „A miało być tak pięknie!” i „Abonent czasowo niedostępny”. Producentka serialu „Dom nad rozlewiskiem”
  •  Zuzanna Dobrucka - wie wszystko o telewizji, starociach, przedwojennych piosenkach i Cyganach. Założycielka i pierwsza szefowa TVP Rozrywka. Razem ze swoimi psami prowadzi profil instagramowy @psiglupy.

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.