czwartek, 30 maja 2024

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 4882 wyświetleń

Spotkanie wyborcze Dariusza Latarowskiego (wideo)

Zapraszam do obejrzenia zapisu relacji na żywo ze spotkania Dariusza Latarowskiego kandydata na Burmistrza Miasta Grajewo z mieszkańcami, które odbyło się 18 kwietnia 2024 r. w Grajewskim Centrum Kultury. Spotkanie pierwotnie miało być debatą, jednak kontrkandydat odrzucił zaproszenie.

Materiał z transmisji jest bez obróbki graficznej i montażu. Burmistrz przedstawił swój program wyborczy zebranym mieszkańcom oraz odpowiadał na zadawane pytania.

Dziękujemy za to spotkanie, za to że mieszkańcy przyszli porozmawiać i wysłuchać programu. Dziękujemy też tym prawie 200 mieszkańcom, którzy oglądali relację na żywo.

 

Zrobiliśmy wiele, ale to od Was zależy, czy zrobimy więcej.

Prosimy o Wasz głos na TAK 21 kwietnia 2024 r. dla Dariusza Latarowskiego.

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=7nuPXvFmkY4 

środa, 29 maja 2024

Latarnik wyborczy 2024

Komentarze (4)

I co Bendarko na debatę nie dotarł? :))) Widać znów odwagi zabrakło. Co za słaba postawa. I to ma być kandydat na burmistrza? Każdy kto odda na niego głos będzie mógł sobie "pogratulować". Tylko potem niech nie narzeka jak przez najbliższe 5 lat burmistrz Bednarko będzie milcząco nic nie robił w Grajewie.

Do dziki z lasu chyba uciekłeś.... Myślę pan Bednarko już wszystko powiedział na spotkaniu i raczej nikt nie będzie narzekał jak do tej pory ludzie narzekali...

Żeby przyjść na debatę to trzeba spojrzeć w oczy swojemu szefowi..

Myślę że Pan Bednarko będzie lepszym Brmistrzem

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.