sobota, 18 września 2021

Wiadomości

Spotkanie w okręgu nr 20

Spotkanie w okręgu nr 20

30 września br. z inicjatywy Zbigniewa Fadrowskiego radnego Miasta Grajewo Burmistrz Dariusz Latarowski spotkał się z mieszkańcami w okręgu nr 20.

Podczas wspólnej rozmowy mieszkańcy zgłaszali swoje problemy. Brak profesjonalnego miejsca do zabawy dzieciom na osiedlu, brak chodników i parkingów, zaniedbane trawniki, zły stan nawierzchni osiedlowych dróg to tylko niektóre ze zgłaszanych spraw – trudności w tym rejonie miasta.

Rozgorzałą dyskusję wywołała informacja o budowie ul. Ekologicznej. Część osób przybyłych na spotkanie nie chce natężonego ruchu i hałasu pod swoimi oknami. Zapowiadają, że będą protestować. 

Spotkania Burmistrza z mieszkańcami to doskonała okazja, by uzyskać "z pierwszej ręki" odpowiedź na nurtujące pytania, zaproponować doraźne lub całkowite rozwiązania niektórych trudności oraz poznać przybliżone terminy realizacji inwestycji w danej lokalizacji.


Okręg nr 20 obejmuje mieszkańców z:
ul. Skośnej, os. Wiktorowo, os. Młodych

 

piątek, 17 września 2021

,,Strzelcy Weteranom"

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.