poniedziałek, 2 października 2023

Wiadomości

Spotkanie w okręgu nr 14

Radny Miasta Grajewo Wojciech Dariusz Maleszewski i burmistrz Grajewa Dariusz Latarowski w dniu 19 września br. spotkali się z mieszkańcami w okręgu nr 14. Zebranie odbyło się o godz. 17.00 na parkingu w rejonie skrzyżowania ulic Wojska Polskiego i Krasickiego.

Wymianę nawierzchni bitumicznej ulicy Krasickiego, zły stan chodnika przy Przedszkolu Miejskim nr 2, potrzebę zamontowania lustra drogowego poprawiającego widoczność podczas wyjazdu z drogi osiedlowej oraz kłopoty z „czarnymi ptakami” gnieżdżącymi się na drzewie w okolicach bloku nr 27 to najważniejsze problemy które sygnalizowali mieszkańcy z tej części Grajewa.

Przybyli na spotkanie mieli okazję bezpośrednio uzyskać informacje dotyczące najważniejszych działań inwestycyjnych w mieście, porozmawiać z władzami miasta o problemach w odwiedzanym okręgu czy też otrzymać konkretne odpowiedzi i wyjaśnienia na nurtujące ich pytania.


Okręg wyborczy nr 14 obejmuje ulice:
Krasickiego oraz os. Południe bloki nr 24, 25, 26, 26A, 27, 28, 28A, 28B, 29

 

niedziela, 1 października 2023

Ulica Wilczewo - pożar budynku!

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.