środa, 19 stycznia 2022

Wiadomości

  • 13 komentarzy
  • 10690 wyświetleń

Spotkanie dyrektorów w SP4

6 marca 2008 w Szkole Podstawowej nr 4 w Grajewie odbyła się narada kuratoryjna. Na zaproszenie Aliny Wąż i Ewy Markowskiej z kuratorium w Suwałkach przybyli na nią dyrektorzy szkół z ich rejonu wizytacyjnego.

Celem spotkania było przedstawienie trybu uchwalania i nowelizacji statutów szkół i placówek. Ponad to dyrektorzy zapoznali się z informacjami związanymi z organizacją pracy w szkole, awansie zawodowym nauczycieli i innymi zagadnieniami związanymi z funkcjonowaniem szkół i placówek oświatowych. Na naradzie pojawili się dyrektorzy i przedstawiciele placówek funkcjonujących na terenie gmin: Bargłów Kościelny, Lipsk, Radziłów, Szczuczyn, Sztabin, Grajewo, Rajgród, Wąsosz oraz miast Grajewa i Suwałk. 

- Podobne zebrania organizujemy systematycznie, trzy razy w roku. Podczas takiego forum dyrektorzy wymieniają się swoimi doświadczeniami. Uważam, że powinni oni ze sobą współpracować a nie rywalizować –  twierdzi Ewa Markowska.

e-Grajewo.pl

Komentarze (13)

Dyrektorzy nie tylko nie współpracują między sobą, ale wsród swoich podwładnych organizują "wyścig szczurów", co powoduje, że nauczyciele z jednej placówki rywalizują między sobą, udając, że współpracują. Tracą na tym wszyscy: i nauczyciele , i uczniowie.

Nie wiem po co to wszystko. Pozdrowienia dla najlepszej nauczycielki pod słońcem czyli p. Buczyńskiej. :)

tak to prawda wyscig szczorow ale w bieganiu po szmateksach w czasie zajec i lekcji a uczniowie traca zwłaszcza z przedszkola.., szkoły...,.. ludzie zajmijcie sie solidną robotą grajewo to mala mieśćina i każdy was zna jak wam nie wstyd uczyć dzieci za co wam placą a na szmaty po pracy

A ty nieznajoma to jakaś z CBA jesteś skoro wiesz, że w trakcie pracy? A ty co po pracy byłaś, że widziałaś, a może też sie urwałaś do szmateksu.Widzisz jak zarabiajo muszo w szmateksach kupować.A chodzo bo pewnie przed toba nieznajoma chcą lepszy ciuch wyrwać. Ty patrz siebie i swojego wstydu. pilnuj i wychowuj swoje dzieci lepiej niz w szkole i w przedszkolu skoro im nie ufasz.

ja to swoje dzieci wychowałam i wychowuje cudze bo jestem nie z cba ale nauczycielką i wstyd mi za to środowisko bo zarabiaja dobrze i to ty sie wstydż że to ty byc może wyrywasz ciuchy innym bo mnie stać na nowe i swiece przykładem dla tych których wychowuję wstydzę się tyllko za tych z mgr itd chodzic ale po pracy ale nie w czasie pracy dzieci to widzą i mówią i nie wtrącaj się jak nie wiesz byc może matką jesteś

Jeżeli nieznajoma była nauczycielką moich dzieci to się wstydzę. Jednak to prawda, że nauczyciele są wobec siebie nielojalni.

tak to prawda maja dużo wolnego czasu ferii świąt wakacji płatnych bo mam sąsiadkę i dużo czasu dla siebie i ciągle sa zmęczone niech idą do sklepu na 12 godzin to dopiero zobaczą co to praca i psie pieniądze popieram zdanie tej pani nieznajomej masz kobieto rację że tak jest jestem matką i da się zauważyć rewie mody

Czy ktoś komuś broni zostać nauczycielem? Ja nikomu nie zazdroszczę jego zawodu? Tylko czasami pojechałbym np. w góry po sezonie kiedy jest taniej?

Przeczytałem na e-grajewo WILKI W GRAJEWIE- TO się czyta i widzi- człowiek człowiekowi wilkiem.Współczuję mieszkańcom Grajewa.Ponoć jesteśmy katolikami itp...

Ta rewia mody to mam rozumieć,że wśród córek i synów chodzących do szkoły.
Wyrazy współczucia nauczycielom,którzy mają takie koleżanki i sąsiadów.Moja propozycja dla obserwujących nauczycieli-idźcie na studia,potem kończcie kolejne podyplomówki,zacznijcie pracować w szkole jako nauczyciele i w końcu przestańcie zazdrościć.
Nikt Wam nie żałuje tego miodu.
Ja nie zazdroszczę i nie chcę tam iść za trzykrotnie większe pobory-poobserwujcie naprawdę.

Człowiek człowiekowi wilkiem? Mój wychowawca mówił, że w ten sposób ubliżamy wilkom, one atakują tylko wtedy gdy są głodne lub we własnej obronie a człowiek niespodziwanie (i to bez przyczyny)

Przepraszam WILKI-chylę czoło przed wychowawcą i KERĄ.To prawda-zwierzęta są mądrzejsze,szlachetniejsze od ludzi.

a co tu dużo można mowić o katoliżmie człowieku czy ty oglądasz telewizję popieram zdanie pani nieznajomej każdy moze wyrażić swoją opinię ja też nauczyciel pracuje 18 godzin w tygodniu a ja 40 i napewno zamieniłbym się rolą pracownika fizyczycznego i pieniędzmi które oni zarabiają

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.