czwartek, 2 lutego 2023

Kultura i rozrywka

  • 1 komentarzy
  • 5268 wyświetleń

Spotkanie autorskie z pisarką

Dnia 18 stycznia 2016 r. Miejska Biblioteka Publiczna zorganizowała spotkanie autorskie z panią Barbarą Rosiek, znaną pisarką, poetką oraz psychologiem klinicznym. Autorką kultowej książki pt. ,,Pamiętnik narkomanki”, którą zaczęła pisać w wieku 14 lat.

    Pisarka w książkach dotyka wielu problemów, głównie związanych z tematem uzależnień. Pragnie uświadomić młodzież jakie konsekwencje niesie przyjmowanie narkotyków. Jednocześnie podkreśla zgubny wpływ na człowieka wszystkich używek. W rozmowach z czytelnikami dowodzi, że droga wiodąca przez środki odurzające prowadzi do autodestrukcji, a powrót do „normalnego życia” tak naprawdę nie jest możliwy.

    Podczas spotkania młodzież chętnie zadawała pytania naszemu gościowi. Pani Barbara Rosiek na każde z nich odpowiadała z ochotą, ponieważ swoje wystąpienia traktuje jako element misji, którą musi wypełnić w podzięce za ostateczną wygraną w walce z nałogiem. Pisarka otwarcie mówiła o swoich przeżyciach, pisaniu, pasjach i marzeniach.

    Spotkanie odbyło się w sali kinowej GCK, a wzięli w nim udział uczniowie Gimnazjum Publicznego nr 2 oraz Zespołu Szkół nr 2 w Grajewie. Dziękujemy wszystkim za przybycie.

wtorek, 31 stycznia 2023

Morsy zagrały z WOŚP

Komentarze (1)

Super spotkanie! Oby więcej takich!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.