Kultura i rozrywka

  • 15 komentarzy
  • 10575 wyświetleń

Solo-Tutti 2013 w Grajewie

 11 października 2013r. w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Grajewie odbyły się eliminacje strefowe XI Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Solo – Tutti 2013" organizowanego przez Fundację „EDA Art”. Konkurs przeznaczony jest dla solistów i zespołów wykonujących piosenki o charakterze rozrywkowym z wykluczeniem disco polo.

W grajewski eliminacjach strefowych udział wzięło 17 solistów w trzech kategoriach wiekowych: do 13 lat, 14 – 17 lat, 18 – 23 lata. Wyniki zmagań eliminacyjnych dostępne będą na stronie festiwalowej www.solo-tutti.pl.

Wszystkim uczestnikom i ich instruktorom serdecznie dziękujemy.
MDK

środa, 24 kwietnia 2024

Rajd Pojazdów Zabytkowych

środa, 24 kwietnia 2024

Pierwsza edycja Hip Hop Generation

Komentarze (15)

Właśnie przeczytałam wyniki ze strony www.solo-tutti.pl Jestem dumna z GRAJEWIANEK które nas tak pięknie reprezentowały. Zwłaszcza AGATA DANIŁOWICZ która jako jedyna w kategorii do lat 13 otrzymała NOMINACJĘ. Życzę Ci powodzenia.

Gratulacje Nikola!!! Powodzenia w kolejnym etapie!!

Gratulacje Agata i Nikola. Życzę powodzenia w Inowrocławiu. Pozdrawiam. Ogromny sukces, szkoda , że nie podano wyników na naszych portalach.

Nominacje otrzymali
Kategoria do 13 lat: AGATA DANIŁOWICZ,ALEKSANDRA SUPROŃ,ALEKSANDRA RASZCZYK
Kategoria 14 - 17 lat: PRZEMYSŁAW PIOTROWSKI, BARBARA TARCZEWSKA, NIKOLA LIPSKA

Nominowani przechodzą do dalszych eliminacji które odbędą się w Ciechocinku.

Wyróżnienia przyznano: Aleksandrze Czaplickiej - kategoria do 13 lat, Magdalenie Kocoń i Malwinie Cholewickiej - obie kategoria 14 - 17 lat.

Słyszałam Agatę - ślicznie śpiewa.

Również jestem zdziwiony że MDK nie podało wyników. Trzeba szukać na stronie solo-tutti. A NIE już nie jestem zdziwiony..... po prostu NIE przeszedł nikt z MDK i nie ma czym się chwalić.

Tytuł laureata i nominację do konkursu głównego , który odbędzie się w Kruszwicy/Inowrocław otrzymała uczennica SP 1 w Grajewie, Agata Daniłowicz. Agata jest najmłodszą uczestniczką wyłonioną podczas eliminacji. Do finału konkursu zakwalifikowała się również Nikola Lipska z Grajewa.

MDK to ma się czym chwalić i to doskonale wiecie!!Wyniki to kwestia gustu!

Konkurs organizowała fundacja EDA Art, a nie MDK. MDK był jedynie gospodarzem , czyli dawał salę, nagłośnienie. A z MDKu nikt nie startował, więc po co te komentarze? Najpierw trzeba się zorientować. Po konkursie MDK nie dysponował wynikami, więc naturalne, że trzeba szukać na stronce solo-tutti. Zanim coś napiszecie, zasięgnijcie najpierw informacji, bo bzdury pisać to każdy umie.

Gratulacje !!!!!!! - AGATA ! Powodzenia.Trzymamy za Ciebie kciuki.

W konkursie uczestniczyły 4 osoby z Grajewa wszystkie związane tutejszym domem kultury, trzy solistki zostały nagrodzone. Agata przez dwa lata śpiewała w zespole Koliberki prowadzonym przez P. Monikę oraz chętnie uczestniczy w zajęciach organizowanych przez MDK takich jak warsztaty wokalne,tańce.Nikola to też wychowanka MDK więc nie ma o co się kłócić. Pozdrawiam.

Nikola nie jest już dawno wychowanką mdk

Do mamy. Albo Pani nie jest zorientowana albo ,, gra na dwa fronty ". Wiem co się dzieje w MDK - niestety AGATA nie występuje już z Koliberkami bo słowo śpiew byłoby za poważne. Ale o wokalnych warsztatach to ściema.Przygotowuje ją ktoś inny i robi to bardzo dobrze - Gratuluję.

Do zorientowanych. Proszę czytać ze zrozumieniem. Napisałam "śpiewała", napisałam też "wychowanką", a nie solistką, warsztaty wokalne odbyły się w lipcu. Nie jest też tajemnicą że Agatę przygotowuje pani Beata Dawid. Dziękuję też wszystkim za gratulacje w imieniu Agaty i jej opiekunki wokalu .

Dziwna walka o to, kto przygotowuje dzieci i czyja to zasługa. Uważam, że to przede wszystkim talent i ciężka praca tych młodych ludzi. Moja córka Nikola kilka lat uczestniczyła w zajęciach MDK, które prowadzi Pani Monika i zawsze chętnie tam uczęszczała. Teraz kontynuuje swoją pasję w innym mieście, gdzie uczy się w Liceum i ma wspaniałą istruktor śpiewu . Grunt to mieć opiekuna, który wierzy w swojego wychowanka i tym samym otwiera mu drogę na realizację i sukces. Od każdej osoby , która ma wpływ na rozwój coś się czerpie, od jednej mniej , innej więcej. Powodzenia wszystkim śpiewającym dzieciakom , bo to nie jest tak łatwe, jak wydaje się z boku.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.