Sport

  • 10 komentarzy
  • 10975 wyświetleń

Sobotnie fakty sportowe

Piłka nożna
MOSiR Grajewo - MOSiR Bielsk Podlaski   6 : 0 ( foto)
Stal Głowno - -Warmia Grajewo 0 : 2

Siatkówka
Mlekpol został głównym sponsorem jednej z najlepszych drużyn polskiej siatkówki AZS Olsztyn. Od wczoraj drużyna nazywa się AZS MLEKPOL Olsztyn !

niedziela, 4 czerwca 2023

KS Śniadowo - WARMIA Grajewo 3:1

niedziela, 4 czerwca 2023

II Bieg Szczuków 2023

Komentarze (10)

Drogi Panie Borawski, bardzo cieszy mnie to, że dba Pan o lokalny sport: Mlekpol Wissa Szczuczyn, Orzeł Mlekpol Kolno, AZS Mlekpol Olsztyn, a już niedługo Arsenal Mlekpol Londyn (nieoficjalne informacje). Jestem Panu wdzięczny za zaangażowanie i pełną poświęcenia pracę i jako wierny, lojalny wyborca oddam głos na .............................. (wyciął administrator).

Panie Borawski jesli jest Pan chodź troszkę związany z tym miastem i mieszkańcami to niech Pan chociaz tym dzieciom!!!! zasponsoruje sztuczną murawę aby mogły rozwijać swe umiejętności piłkarskie i każdy z nas wie że dla takiej POTĘŻNEJ firmy jak MLEKOP to jest kropla w OCEANIE!!!!

Zazdrość przemawia przez Was-mowa o poprzednich wpisach.Wiele potężnych firm inwestuje w reklamy w sporcie,to się zwraca.

CÓŻ WARMIA I TAK BEZ TEGO PORADZI BO WARMIĘ NIESIE DOPING WIERNEGO KIBICA WARMIA JEST Z NAMI BO JA BARDZO KOCHAMY I NIE NAJWAŻNIEJSI SA W TYM MOMENCIE SPONSORZY CHOĆ BEZ NICH NA PEWNO PIŁKA BY NIE ISTNIAŁA SAMI PIŁKARZE I KIBICE DLA KTÓRYCH FUTBOL TO NIE INWESTYCJA NA LATA KOPALNIA KASY A PRZYJEMNOŚĆ I RADOŚĆ
WARMIA KOCHANA POTRZEBUJE STRATEGICZNEGO SPONSORA I MYŚLĘ ZE KIEDYŚ TO NASTĄPI BO SWA AMBICJA I WOLA WALKI PRZYCIĄGNIE KARZDEGO

tak więc jak ktoś jest z Grajewa, to przecież wszyscy wiedzą, że jak wszystko zawdzięcza się Grajewu- to zainwestować trzeba w Olsztyn- to też Grajewo tyle, że 180km dalej- tym bardziej, że niektórzy Olsztynianie nawet nie wiedzą gdzie to Grajewo jest ale co tam - trzeba pokazać miejsce w szeregu, a raczej kto tu karty rozdaje

MYSLE ZE CI PIŁKAZE BENDAŁ GRAC WSPANIALE I PRZYNAJMNIEJ GROHOWSKI KOSZCZUK LEKENTA LEWOSZ ANDRE ..A TRENER KOZIKOWSKI TO JEST NAJLEPSZY GRATULACJE DLA PIŁKAZY TYCH CO WYMIENIŁEM I TRENERA ..... TRZYMAC SIE......... i zeby chociaz dali jakiegos sponsora................

nic dodac nic ujać..!! mecz był zaje**sty;p ;)) pzdr wsiem z warmi;** ;)) busiaczki dla was;)) ;p a szegolnie busiaczki dla damianqaa;]] dzieki za 2 gola misiek;** pzdr wam chlopaczki;** ;))

warmia gra narazie najlepiej ale napewno postara sie o wiecej wieze w to.W sobote grajo z augostowem napewno wygrajo dzuienki ANDRE.

ANDRE ANDRE ANDRE TO JEST GOSC NAILEPSZY NA SWIECIE.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.