wtorek, 21 września 2021

Kultura i rozrywka

Sobota z Krówką Matyldą

Sobota z Krówką Matyldą

W dniu 14 stycznia br. w Centrum Tradycji Mleczarstwa – Muzeum Mleka w Grajewie odbyły się pierwsze zajęcia plastyczno-ruchowe z Krówką Matyldą. Frekwencja dopisała i w zaplanowanych zajęciach wzięło udział ponad 60 dzieci w różnym wieku. Dziękujemy bardzo za tak liczne przybycie.
Przybyłe dzieci z radością i zapałem zaangażowały się w wykonanie prac plastycznych, których bohaterami były różne zwierzęta. By urozmaicić czas uczestnikom zajęć, przeprowadzone zostały również zabawy ruchowe oraz konkurencje sportowe, wprowadzające „szczyptę” zdrowej rywalizacji.
Wiele emocji wywołało u dzieci pojawienie się podczas zajęć samej „sprawczyni zamieszania”, czyli Krówki Matyldy, z którą najmłodsi chętnie pozowali do pamiątkowych zdjęć. Okazało się, że Krówka Matylda stała się już postacią znaną i rozpoznawaną w naszym mieście i jest oczywiście kojarzona z miejscem jej stałego pobytu, czyli z grajewskim Muzeum Mleka.


Kolejne spotkanie z Krówką Matyldą już 4 lutego, a będzie to karnawałowy bal przebierańców. W jego trakcie zostaną także nagrodzone trzy najstaranniej wykonane i najciekawsze prace wykonane przez dzieci podczas pierwszego spotkania. Serdecznie zapraszamy.

poniedziałek, 20 września 2021

Wystawa "Komiksy i ilustracje Jacka Skrzydlewskiego"

poniedziałek, 20 września 2021

Kabaret Czesuaf w Grajewie (2.10)

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.