środa, 17 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 13105 wyświetleń

Skopali i zostawili na chodniku

Grajewscy policjanci zatrzymali dwóch sprawców pobicia. Mężczyźni w wieku 27 i 31 lat dotkliwie pobili mieszkańca gminy Grajewo, w wyniku, czego trafił on do szpitala. Mężczyźni za swoje postępowanie odpowiedzą przed Sądem.

Do zdarzenia doszło w niedzielę 21 października br.. Wtedy to dyżurny grajewskiej Policji otrzymał telefoniczną informację ze Szpitala Ogólnego w Grajewie, iż został przywieziony tam pobity mężczyzna. Policjanci na miejscu ustalili, że pobity 39 – letni mieszkaniec gminy Grajewo spożywał w ten dzień alkohol u jednego z sąsiadów. Do 44 – letniego sąsiada przyjechało dwóch jego znajomych, nieznanych wcześniej pokrzywdzonemu. Wszyscy czterej spożywali razem alkoholu. Podczas libacji wywiązała się awantura i 39 – latek opuścił miejsce udając się w kierunku swojego domu. Po przebyciu kilkudziesięciu metrów został on uderzony w głowę i przewrócony przez dwóch wcześniej poznanych mężczyzn. Sprawcy uderzali pięściami i kopali nogami leżącego 39 – latka.

Całe zdarzenie miało miejsce na jezdni. Przed odejściem od swojej ofiary sprawcy przeciągnęli go na chodnik i pozostawili oddalając się z miejsca. Mężczyzna w wyniku pobicia doznał ogólnych potłuczeń, obrzęku nosa oraz zasinienia obu oczodołów. 25 X grajewscy policjanci zatrzymali obu sprawców. Okazali się nimi 27 i 31 – letni mieszkańcy gminy Grajewo. Mężczyznom zostały postawione zarzuty. Za swoje naganne postępowanie obaj odpowiedzą przed Sądem - informuje KPP w Grajewie.


wtorek, 16 kwietnia 2024

Ruszyły patrole motocyklowe

Komentarze (4)

No cóż zrobić,takie prawo wsi.

A można kopać innymi częściami ciała niż noga?

powinni pokazywać zdjęcia bandytów

Powinni szybciej i sprawniej karac takich nie ludzi.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.