Oferty i promocje

  • 5 komentarzy
  • 11048 wyświetleń

Serek Pyszny w nowej szacie

Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol odświeżyła wizerunek serka homogenizowanego Pyszny. Nowe opakowanie serka ma inny kształt oraz nową szatę graficzną.

Serek Pyszny obecny jest na rynku od 1998 roku. Dostępny jest w siedmiu wariantach smakowych:  waniliowym, czekoladowym, wiśniowym, bananowym, truskawkowym, owoce leśne oraz brzoskwinia i maracuja. Producent serka Pysznego – SM Mlekpol – zmienił szatę graficzną oraz opakowanie produktu. 
„Działania te są odpowiedzią na potrzeby Konsumentów poszukujących produktów wysokiej jakości. W konkurencyjnym otoczeniu nie wystarczy wysoka jakość samego produktu. Bardzo istotnym elementem jest funkcjonalne opakowanie  - wygodne dla Klienta  i łatwe w identyfikacji na zatłoczonej  półce” – mówi Ewa Gromadzka, Kierownik Marketingu SM Mlekpol.
Nowy kształt kubka jest nowocześniejszy oraz bardziej wygodny dla konsumenta, natomiast szata graficzna czyni produkt bardziej atrakcyjnym.

First Communications

Komentarze (5)

a gdzie bananowy i truskawkowy..?? najlepsze byly ...;)

teraz ten serek będzie naprawdę pyszny
podoba mi się ta zmiana .

Szkoda, że nie ma tego smaku, których w dawnych czasach czynił monopol wśród serków: w białym kubeczku z zaciskaną przykrywką. To był wtedy jedyny smak i niepowtarzalny, pyszny. A jak ktoś chciał urozmaicenia, to dodawał np. kakao.On był taki gęściutki i prawdziwy, tęsknię za nim, pomimo, że dzieciństwo już mnie opuściło :-)

Szkoda, że nie ma już tego smaku, który w odległych czasach czynił serkowy monopol: w białym kubeczku z zaciskaną przykrywką. To był wtedy jedyny i niepowtarzalny smak, pyszny. A jak ktoś chciał urozmaicenia, to dodawał np. kakao. On był taki gęściutki i prawdziwy. Tęsknię za nim, pomimo, że dzieciństwo już mnie opuściło. Pozdrawiam :-)

a czy ten serek jest bezglutenowy??

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.