środa, 29 czerwca 2022

Kultura i rozrywka

Serca dla Szlachetnej Paczki

    Grupa Kangurków z Zespołu Szkół Miejskich nr 2 w Grajewie wspólnie z Rodzicami oraz opiekunami przystąpiły do akcji Szlachetnej Paczki.
Wierząc w siły, jakie w Nas drzemią podjęliśmy się zadania zrealizowania paczki dla potrzebującej Rodziny. Wspólnie zorganizowaliśmy przedmioty niezbędne do zaspokojenia podstawowych potrzeb i spełnienia marzeń wybranej Rodziny.
W ostatnim dniu akcji odbyło się wielkie pakowanie. Zgromadziliśmy 9 pudeł i udało nam się zrealizować całą listę potrzeb. Przystąpienie do akcji samodzielnie, jest trudnym wyzwaniem szczególnie z powodów finansowych. Cieszymy się bardzo,
że udało się Nam wykorzystać potencjał i możliwości, jakie daje siła grupy ludzi! Poprzez takie akcje społeczne, Rodzice już od najmłodszych lat uczą swoje pociechy empatii i satysfakcji z pomagania innym.

         Możemy być dumni z Rodziców i pracowników za tak liczne dary, które mamy nadzieję, wywołają uśmiech na niejednej smutnej twarzy i spowodują, że, nadchodzące Święta Bożego Narodzenia upłyną Im w dostatku, spokoju i radości. Dziękujemy!

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.