poniedziałek, 8 sierpnia 2022

Kraj

  • 1 komentarzy
  • 2341 wyświetleń

Samochód wbił się w nasyp

EŁK
32-letni mężczyzna jadąc ulicą Kajki wbił samochód w nasyp żwiru znajdujący się na remontowanym odcinku drogi. Funkcjonariusze zastali 32-latka śpiącego za kierownicą. Mężczyzna miał dwa promile alkoholu w organizmie. Teraz odpowie on za jazdę samochodem w stanie nietrzeźwym. 32-latkowi grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz utrata prawa jazdy na okres nawet 10 lat. 

Do zdarzenia doszło Ełku w nocy z soboty na niedzielę. Policjanci zostali poinformowani o tym, że na ulicy Kajki na remontowanym odcinku drogi vw passat wbił się w nasyp żwiru. Gdy policjanci pojechali na miejsce, kierowca auta spał za kierownicą. Funkcjonariusze obudzili 32-latka i przeprowadzili badanie jego trzeźwości. Okazało się, że miał on dwa promile alkoholu w organizmie. Teraz mężczyzna trzeźwieje w policyjnym areszcie.

Wkrótce 32-latek usłyszy zarzut kierowania autem w stanie nietrzeźwym. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz utrata prawa jazdy na okres nawet 10 lat.  - KPP

Komentarze (1)

I droga się skończyła......... :)))))))))))

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.