wtorek, 21 września 2021

Kultura i rozrywka

  • 9 komentarzy
  • 7144 wyświetleń

S. Grzeszczak na Dni Grajewa

S. Grzeszczak na Dni Grajewa

Jeszcze nie opadł kurz i emocje po koncercie zespołu Enej – gwiazdy tegorocznych Dni Grajewa a już mieszkańcy zadecydowali o tym, kto wystąpi podczas kolejnych dni miasta!

W sondzie zorganizowanej przez Grajewskie Centrum Kultury najwięcej głosów otrzymała Sylwia Grzeszczak – 27.2 %.

- Został już podpisany list intencyjny pomiędzy GCK a menadżerem p. Sylwii Grzeszczak. Podpisanie ostatecznej umowy powinno nastąpić w styczniu 2017 r. Na chwilę obecną nie bierzemy pod uwagę innej gwiazdy – powiedział nam dr Tomasz Dudziński, Dyrektor Grajewskiego Centrum Kultury.

Przypomnijmy: do 8 września br. mieszkańcy mogli oddać swój głos na jedną z siedmiu gwiazd. Na liście wykonawców znaleźli się: Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak, Margaret, Pectus, Poparzeni Kawą Trzy, SOUND’N’GRACE, Video.

Dni Grajewa to święto mieszkańców, dlatego organizatorzy starają się stworzyć możliwość, byśmy mogli sami zadecydować kogo chcemy zobaczyć i usłyszeć z lokalnej sceny. Sonda została przeprowadzona z rocznym wyprzedzeniem, gdyż daje gwarancję, że będzie możliwość podpisania umowy z wybranym zespołem, z kolejnymi miesiącami jest trudniej o wybrany termin. Podobny pomysł rok temu cieszył się sporym zainteresowaniem. Finał Dni Grajewa w 2017 r. odbędzie się w sobotę 1 lipca.


e-Grajewo.pl

 

Komentarze (9)

Dr przed nazwiskiem to od doktor czy druh?

na koncercie grzeszczak to raczej grajewo sie nie pobawi

drętwe Grajewo na koncercie drętwej Sylwi Grzeszczak

Do ktoś: A ja myślę,że się pobawi przede wszystkim dużo młodzieży i nie tylko. Tym bardziej,że mieszkańcy sami na nią głosowali. Ja sama głosowałam na nią ;) Cieszę się bardzo.

Zaproscie hemp gru wtedy zobaczycie frekwencje a nie jakies smuty ja osobiscie nie trawie nikogo z zaproponowanych ale wole juz Ewe od Sylwi bleeeee żenada

a poparzeni? przecież roznica glosów byla nie wielka

Była sonda, każdy mógł głosować, wygrała artystka z największą liczbą głosów i co tu teraz krytykować. Jak ktoś ma życzenie posłuchać/obejrzeć innego wykonawcę, to na pewno znajdzie latem w regionie taki koncert, albo niech zaprosi prywatnie na własne podwórko.

" powiedział nam dr Tomasz Dudziński, Dyrektor Grajewskiego Centrum Kultury" , Po pierwsze nie jest to skrót od dyrektora, bo takiego skrótu nie ma, ewentualnie dyr. a po drugie jakie znaczenie w tym tekście ma wykształcenie p. Dudzińskiego? W tej chwili odchodzi się już od stosowania skrótów mgr, inż. itp przed nazwiskiem...I słusznie.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.