piątek, 27 stycznia 2023

Kultura i rozrywka

  • 9 komentarzy
  • 8863 wyświetleń

S. Grzeszczak na Dni Grajewa

Jeszcze nie opadł kurz i emocje po koncercie zespołu Enej – gwiazdy tegorocznych Dni Grajewa a już mieszkańcy zadecydowali o tym, kto wystąpi podczas kolejnych dni miasta!

W sondzie zorganizowanej przez Grajewskie Centrum Kultury najwięcej głosów otrzymała Sylwia Grzeszczak – 27.2 %.

- Został już podpisany list intencyjny pomiędzy GCK a menadżerem p. Sylwii Grzeszczak. Podpisanie ostatecznej umowy powinno nastąpić w styczniu 2017 r. Na chwilę obecną nie bierzemy pod uwagę innej gwiazdy – powiedział nam dr Tomasz Dudziński, Dyrektor Grajewskiego Centrum Kultury.

Przypomnijmy: do 8 września br. mieszkańcy mogli oddać swój głos na jedną z siedmiu gwiazd. Na liście wykonawców znaleźli się: Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak, Margaret, Pectus, Poparzeni Kawą Trzy, SOUND’N’GRACE, Video.

Dni Grajewa to święto mieszkańców, dlatego organizatorzy starają się stworzyć możliwość, byśmy mogli sami zadecydować kogo chcemy zobaczyć i usłyszeć z lokalnej sceny. Sonda została przeprowadzona z rocznym wyprzedzeniem, gdyż daje gwarancję, że będzie możliwość podpisania umowy z wybranym zespołem, z kolejnymi miesiącami jest trudniej o wybrany termin. Podobny pomysł rok temu cieszył się sporym zainteresowaniem. Finał Dni Grajewa w 2017 r. odbędzie się w sobotę 1 lipca.


e-Grajewo.pl

 

czwartek, 26 stycznia 2023

Morsy grają z WOŚP (29.01)

czwartek, 26 stycznia 2023

Wieści ze Szkoły Muzycznej

Komentarze (9)

Dr przed nazwiskiem to od doktor czy druh?

na koncercie grzeszczak to raczej grajewo sie nie pobawi

drętwe Grajewo na koncercie drętwej Sylwi Grzeszczak

Do ktoś: A ja myślę,że się pobawi przede wszystkim dużo młodzieży i nie tylko. Tym bardziej,że mieszkańcy sami na nią głosowali. Ja sama głosowałam na nią ;) Cieszę się bardzo.

Zaproscie hemp gru wtedy zobaczycie frekwencje a nie jakies smuty ja osobiscie nie trawie nikogo z zaproponowanych ale wole juz Ewe od Sylwi bleeeee żenada

a poparzeni? przecież roznica glosów byla nie wielka

Była sonda, każdy mógł głosować, wygrała artystka z największą liczbą głosów i co tu teraz krytykować. Jak ktoś ma życzenie posłuchać/obejrzeć innego wykonawcę, to na pewno znajdzie latem w regionie taki koncert, albo niech zaprosi prywatnie na własne podwórko.

" powiedział nam dr Tomasz Dudziński, Dyrektor Grajewskiego Centrum Kultury" , Po pierwsze nie jest to skrót od dyrektora, bo takiego skrótu nie ma, ewentualnie dyr. a po drugie jakie znaczenie w tym tekście ma wykształcenie p. Dudzińskiego? W tej chwili odchodzi się już od stosowania skrótów mgr, inż. itp przed nazwiskiem...I słusznie.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.