Wiadomości

Rusza Łaciata loteria na prostych zasadach

Kup mleko Łaciate i wygraj roczną wypłatę! Wystarczy zarejestrować kod z opakowania produktu, zachować dowód zakupu i czekać na najbliższe losowanie! Zwycięzcy mogą liczyć na 34 nagrody pieniężne, których pula wynosi ponad 300 tys. zł. 


W loterii biorą udział opakowania mleka Łaciatego - loteryjne oraz standardowe, posiadające unikalny kod promocyjny. Należy uzupełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.mlekolaciate.pl , a
by wejść do gry. W sumie odbędzie się 8 losowań atrakcyjnych nagród:

2 x nagroda główna, czyli wypłata roczna o wartości 100 000 zł,

8 x wypłata miesięczna o wartości 10 000 zł,

24 x wypłata tygodniowa o wartości 1 000 zł.


- "Łaciate zasady" to hasło przewodnie naszej kampanii, w której zachęcamy konsumentów do życia we własnym stylu. Niespiesznie lub aktywnie - tak jak lubią. Mleko Łaciate to tradycyjny produkt, który w nowoczesny sposób odpowiada na potrzeby różnych grup - zarówno osób młodych, jak i tych nieco starszych. Kupujący od lat doceniają jego wysoką jakość i polską produkcję. Za sprawą loterii chcemy docenić ich zaufanie, jakim obdarzają markę Łaciate niezmiennie od blisko 30 lat - mówi Dorota Grabowska, Kierownik Działu Marketingu SM Mlekpol.


Loteria trwa od 2 kwietnia do 27 maja 2024 roku. Jej regulamin dostępny jest na stronie: https://www.mlekolaciate.pl/ .

Promocja loterii obejmuje specjalnie promocyjne opakowania, kampanię digital, spot telewizyjny oraz kampanię outdoorową. Główną bohaterką kreacji kampanijnych jest dobrze znana biało-czarna krowa - znak rozpoznawczy produktów marki Łaciate.  

Obecnie mleko UHT Łaciate dostępne jest w opakowaniach od 0,5 l, 1 l i 1,5 l, z zawartością tłuszczu od 0% do 3,8%. Na sklepowych półkach można także znaleźć mleko Łaciate bez laktozy.

 

piątek, 19 kwietnia 2024

Głos na TAK - Dariusz Latarowski

piątek, 19 kwietnia 2024

Zablokowana droga S61 Guty-Szczuczyn

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.