Kultura i rozrywka

Rozśpiewane bliźniaczki z ZSM2

Dnia 18 listopada 2016r. uczennice klasy IVc- Edytka i Zuzia Marchiel reprezentowały naszą szkołę na XIII FESTIWALU  GORĄCYCH  SERC- Przeglądzie Twórczości Artystycznej ph. ,, Mam Talent”.

Organizatorem Imprezy było Stowarzyszenie Szkoła naszą Szansą oraz Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Grajewie.

Celem przedsięwzięcia była twórcza wymiana i zdobywanie doświadczeń artystycznych, pokonywanie własnych słabości i tremy scenicznej, rozwijanie amatorskiej twórczości osób niepełnosprawnych w integracji ze zdrowymi rówieśnikami.

Na Festiwalu miały okazję spotkać się dzieci i młodzież z terenu powiatu grajewskiego oraz uzdolnione osoby niepełnosprawne, które mogły wspólnie bawić się i integrować, oglądając wzajemnie swoje występy artystyczne: muzyczne, teatralne i inne dotyczące tematyki przyjaźni, miłości, tolerancji i pomocy.

Rozśpiewane dziewczynki z Zespołu Szkół Miejskich nr 2 wykonały na scenie piosenkę pt. "Dobry znak" i zrobiły to bardzo pięknie. Gratulujemy im i życzymy dalszych sukcesów muzycznych!

Nauczyciele:
Gabriela Michalska
Artur Kłos - wychowawca

 

środa, 18 maja 2022

Koncert z okazji Dnia Matki

środa, 18 maja 2022

Wieści z SP nr 1

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.