niedziela, 3 lipca 2022

Kultura i rozrywka

Relacja z Nocy Muzeów w Muzeum Mleka w Grajewie

Dnia 14 maja 2022 r. w Centrum Tradycji Mleczarstwa – Muzeum Mleka w Grajewie, Oddział Grajewskiego Centrum Kultury odbyła się Noc Muzeów. Była to okazja do zwiedzenia ekspozycji za symboliczną złotówkę. 

 

Na uczestników tegorocznej edycji Nocy Muzeów czekało moc atrakcji.  Dzieci po obejrzeniu ekspozycji mogły wziąć udział w konkursie i wygrać drobny upominek . Najmłodsi uczestniczyli w warsztatach „Pachnące obrazy” podczas których wyczarowali wyjątkowe dzieła, które nie tylko cieszyły wzrok, ale również pięknie pachniały.  Dzieci wzięły udział w czytaniu bajek z Matyldą oraz bawiły się w Sali zabaw. Dużym powodzeniem  cieszyły się warsztaty  „Kwiatowy zawrót głowy”. Dzieci  wykonały piękne kwiaty z bibuły w doniczce z recyklingu, które będą ciekawym i oryginalnym wiosennym prezentem. Atrakcją, która wzbudziła najwięcej zainteresowania wśród naszych gości było nocne zwiedzanie z Matyldą dla dzieci.  

 

Dziękujemy licznie przybyłym gościom oraz wolontariuszom za pomoc i zapraszamy za rok!

 

Zobaczcie sami jak wszyscy dobrze się bawiliśmy :) 

CTM-MM

 

niedziela, 3 lipca 2022

Kino pod chmurką "DYSTOPIA"

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.