poniedziałek, 22 lipca 2024

Wiadomości

 • 10 komentarzy
 • 17354 wyświetleń

Rekolekcje Wielkopostne 2012

Czas rekolekcji to czas zastanowienia się nad sobą i nad swoim życiem. Zatrzymać się na chwilę, wyciszyć i zamyślić. Spotkać Boga i spotkać się sam na sam ze sobą. Trzeba wyjść na "pustynię", bo tam jest cisza, spokój i milczenie. Wtedy można usłyszeć siebie...PORZĄDEK REKOLEKCJI WIELKOPOSTNYCH W PARAFIACH GRAJEWSKICH:

 • Parafia św. Ojca Pio
  - 22, 23, 24 marca 2012 r.

 • Parafia Matki Boskiej Nieustającej Pomocy
  - 25, 26, 27, 28 marca 2012 r.

 • Parafia Trójcy Przenajświętszej w Grajewie
  - 29, 30, 31 marca 2012 r.


 

Komentarze (10)

Była , mowa o wizytach duszpasterski i w komentarzach było dokładnie napisane ,że jeżeli ktoś już to napisał , niech dodaje pełnie informacje o wszystkich parafiach z całego powiatu , a nie tylko z Grajewa , a może właśnie ktoś z Grajewa będzie chciał , odbyć rekolekcje w innych parafiach o których tutaj w ogóle nie ma żadnych informacji!

Tak, rekolekcje dla katolików są okresem szczególnym... Proszę przeczytać ogłoszenie w rubryce "zwierzęta" o porzuconej w worku ,w lesie, młodziutkiej suczce. Straszne, co może zrobić człowiek bezbronnemu stworzeniu! Może niech rekolekcje posłużą refleksji i na ten temat. Może należy myśleć nie tylko o miłości i szacunku człowieka do człowieka, ale też o dobroci wobec zwierząt, wszak Biblia i o tym mówi, ale rzadko który katolik wie, co tak naprawdę napisane jest w Biblii. Kościół , niestety, tego nie uczy, a powinien i teraz jest ku temu szczególna okazja! Wątpiąca

a katrki do spowiedzi to musza byc bo jestem przeciwniczko kartek a nie spowiedzi

do Watpiąca , kościół , nie powinien ingerować w sprawy zwierząt , badźmy ludźmi i nie schodźmy na psy . kogo obchodzi jakaś tam suczka , bez przesady , z tym to się gdzieś w inne miejsce zgłoś :))

" Ukryty", cz Ty w ogóle pojąłeś, o co chodzi autorce komentarza?! Jeśli Twoja inteligencja na to nie pozwoliła, to nie zabieraj głosu! Dopóki będą istnieć tacy ludzie jak Ty, dobra na świecie nie będzie. Skorzystaj więc z rekolekcji i zastanów się nad sobą. Wątpię jednak, czy rozmyślania przyniosą jakiś skutek.

o której jest ostatnia msza w Matki Bożej?

w jakich godzinach są rekolekcje w MBNP ???

do EWA , myślę , ze Ci by się przydały rekolekcje i żebyś się zastanowiła nad sobą a nie wciskasz kit , nad dobrocią dla zwierzat !!! haha

Proszę przeczytać ogłoszenie w rubryce "zwierzęta" o porzuconej w worku ,w lesie, młodziutkiej suczce. , normalnie ktoś tu jest maniakiem zwierząt i tyle , jak , ktoś sobie chce to , nie liże się z tym zwierzętami , ale nie karzmy ludziom tego słuchać jakie głupoty potrafią robić ludzie !

Proszę przeczytać ogłoszenie w rubryce "zwierzęta" o porzuconej w worku ,w lesie, młodziutkiej suczce. , normalnie ktoś tu jest maniakiem zwierząt i tyle , jak , ktoś sobie chce to , nie liże się z tym zwierzętami , ale nie karzmy ludziom tego słuchać jakie głupoty potrafią robić ludzie !

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.