sobota, 26 listopada 2022

Warto przeczytać

Regeneracja turbosprężarek

Regeneracja turbosprężarki musi być przeprowadzona w ściśle określonych warunkach. Profesjonalne otoczenie do tego typu usług oferuje Bosch Service Pawlik. Prowadzimy specjalistyczne pracownie regeneracje turbin, a co więcej jesteśmy autoryzowanym serwisem Boscha. Przeprowadzona przez nasz serwis regeneracja turbosprężarek cieszy się dużym uznaniem wśród zleceniodawców. Z powodzeniem obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i serwisy samochodowe. Nasze usługi są dostępne także dla podmiotów zlokalizowanych za granicą, ponieważ działamy wysyłkowo. Po zakończonym procesie regeneracji turbosprężarki otrzymacie od nas Państwo 24-miesięczną gwarancję (bez limitu kilometrów) oraz protokół z wyważania.


Pod pojęciem regeneracji turbosprężarki ukrywa się nic innego, jak naprawa podzespołu przy wykorzystaniu nowych części. Po trafieniu do serwisu, który specjalizuje się w regeneracji, turbina zostaje rozebrana na części, a następnie dokładnie wyczyszczona - niektóre elementy są poddawane także piaskowaniu. Po usunięciu wszystkich zanieczyszczeń nasi serwisanci przystępują do skrupulatnego sprawdzenia każdej części pod kątem ewentualnych mankamentów, ponieważ uszkodzone elementy nie zostaną ponownie zamontowane w turbinie. Na ich miejscu umieszczone zostaną nowe, oryginalne części. Warto wiedzieć, że kluczem do sukcesu przy regeneracji turbiny jest nie tylko właściwie przeprowadzona usługa, ale także zadbanie o szereg czynności eksploatacyjnych, które trzeba wykonać podczas naprawy, a te ze względu na dodatkowy koszt są pomijane. Brak wymiany oleju silnikowe na świeży diametralnie wpływa na żywotność układu turbodoładowania, podobnie jak niedbale oczyszczone przewody zasilane olejem.


Warto wiedzieć, że nasz serwis znajdujący się w Stalowej Woli prowadzi również sprzedaż turbosprężarek, a w ofercie naszego sklepu motoryzacyjnego znajdą Państwo podzespoły nowe, jak i regenerowane, które są w bardzo dobrej cenie. Na wadliwą pracę turbosprężarki w autach wskazuje kilka objawów, a najbardziej charakterystycznym z nich jest wyciek oleju silnikowego do układu dolotowego lub wydechowego. 

piątek, 25 listopada 2022

Idealne perfumy dla każdego mężczyzny

wtorek, 22 listopada 2022

Białystok - miasto dobre do życia

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.