czwartek, 28 września 2023

Sport

  • 8 komentarzy
  • 11788 wyświetleń

Puchar dla "Auto-Naprawy"

Grajewo, 14.02.2007r. hala MOSiR. Finał Amatorskiej Ligi Futsalu o Puchar Solidarności.

Po trzymiesięcznych zmaganiach zakończyła rozgrywki Amatorska Liga Futsalu o Puchar Solidarności.– edycja zima 2007. Zgodnie z przewidywaniami turniej drugi raz z rzędu wygrała drużyna Auto - Naprawa Chrzanowski. Na drugim miejscu uplasowała ekipa Łaguny, a trzecią pozycję wywalczyła Europa Rajgród.

W klasyfikacji strzelców, z 30 trafieniami zwyciężył zawodnik Auto-Naprawy Piotr Rubinek. Drugim snajperem rozgrywek został piłkarz LO Przemysław Kalinowski, który zdobył 27 goli. Trzecie miejsce zajął reprezentant Koali Marek Borzymowski – 25 bramek.

Łącznie rozegrano 91 spotkań, w których strzelono aż 526 bramek (średnia na mecz - 5.78), a w hali MOSiR zaprezentowało się ponad 160 zawodników z 13 drużyn. Jedynym zespołem bez zwycięstwa została drużyna MKS Bargłów Kościelny. W zgodnej opinii kapitanów wszystkich drużyn zawodnikiem turnieju wybrano Michała Gutowskiego z SP 4. Najlepszym bramkarzem rozgrywek uznano Marka Walejskiego (Łaguna).

Rekordy Amatorskiej Ligi Futsalu o Puchar Solidarności - edycja Zima 2007:

Najwyższa wygrana:
Odeka Stowarzyszenie Kibiców WG : Young Boys 10:0

Najwięcej bramek w meczu: Solidarność ZPW : Young Boys - 7:9

Najwięcej bramek w meczu zdobytych przez jednego zawodnika: 8 - Kalinowski Przemysław (LO w meczu z MKS Bargłów Kościelny)

Najszybciej zdobyta: 3 sekundy - Kozikowski Rafał (Odeka w meczu z LKS Bargłów)


Kamil Kulik -
www.tsgrajewo.prv.pl


Galeria zdjęć

e-Grajewo.pl

Komentarze (8)

Pozdro dla EUROPY !!

Proszę o podanie dalszej klasyfikacji i innych danuch jak najlepszy bramkarz, najlepszy rozgrywający, najlepszy zawodnik itp. o ile takowe były prowadzone.

bula najlepszym bramkarzem

Pozdro dla Auto-naprawy oby tak w następnych rozgrywkach

Eurpa rajgrud dobrze bylo ale zle sie skonczylo moglo byc lepiej ale i tak dobre miejsce. Laguna lepiej ale tez zebyscie wygrywali wszystkie mecze to bylo by lux. A Auto Naprawa bardzo dobrze macie sie czym cieszyc GRATULACJE!!

W kwestii uzupełnienia :
Najlepszym bramkarzem turnieju został marek Walijewski z Łaguny, a najlepszym zawodnikiem turnieju głosami kapitanów drużyn, ich przedstawicieli i organizatorów został Michał Gutowski z zespołu SP nr 4.

a dzięki przede wszystkim głosowi W. Jerulanka .

brawo dla auto-naprawy-mazur elk

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.