środa, 17 lipca 2024

Kultura i rozrywka

  • 6 komentarzy
  • 8211 wyświetleń

PS3 w świetlicach wiejskich

Zakup gier dofinansowany z EFRROW w ramach PROW na lata 2007-2013, oś 4 „Leader”, działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju dla małych projektów

W ramach projektu pt.: „Wyposażenie świetlic wiejskich w Gminie Grajewo” świetlice wiejskie w Gminie Grajewo wzbogaciły swoją ofertę poprzez zakup konsoli do gier PS3 oraz różnorodnych gier. Funkcjonujące na terenie gminy Grajewo świetlice wiejskie nie posiadały tego typu gier, zakup nowego wyposażenia z pewnością uczyni świetlice miejscami gdzie w komfortowych warunkach każdy miło i aktywnie spędzi czas. W konsolę PlayStation 3 zostało wyposażonych 7 świetlic: Boczki-Świdrowo, Wierzbowo, Wojewodzin, Szymany, Sojczyn Borowy, Ciemnoszyje, Białogrądy. Do świetlicy w Wierzbowie zakupiono także telewizor. Całkowita wartość projektu to kwota 14 500 zł. Znaczna część zadania (80%) została sfinansowana ze środków EFRROW. Celem głównym tego zadania jest integracja dzieci i młodzieży poprzez rozwój aktywności społeczności gminnej. .

Komentarze (6)

a reszta Świetlic????

rzeczywiście rzecz niezbędna :) a ile rodzin nie ma za co książek kupić?

i dodam "Celem głównym tego zadania jest integracja dzieci i młodzieży poprzez rozwój aktywności społeczności gminnej" tak każdy dzieciak będzie żył w innym świecie :) niestety nierealnym

wow gmina grajewo zawsze o krok wcześniej niz inni. brawo, brawo. Komputery to juz dla dzieci nie jest atrakcja a tu taka niespodzianka. Jestem pod wrazeniem podejmowanych działan przez gmine w każdym zakresie.

Dziękuuuuuujemy !!!!! Dzieci i młodzież są zachwycone, do tej pory w świetlicach było nudno. A teraz się dzieje ;-)

Książki niech czytają , a nie głupotami się zajmują

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.