niedziela, 16 stycznia 2022

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 11305 wyświetleń

"Przyjazna poradnia"

Zakończył się ogólnopolski konkurs „Przyjazna poradnia”, którego celem było wskazanie najbardziej przyjaznych poradni zdrowia psychicznego z całej Polski. Najwięcej pozytywnych opinii zebrały placówki w Górze, Toruniu i Grajewie. Akcja została zorganizowana w ramach Ogólnopolskiego Programu Zmiany Postaw wobec Psychiatrii „Odnaleźć siebie”.

Największym uznaniem pacjentów i ich rodzin cieszył się NZOZ Zespół Poradni Specjalistycznych TEMED w Górze. Dwa drugie miejsca zajęły: Poradnia Zdrowia Psychicznego Dla Dzieci i Młodzieży w Toruniu oraz Poradnia Zdrowia Psychicznego w Grajewie. Zwycięska placówka otrzyma nagrodę o wartości 10 000 zł., a dwie pozostałe po 5 000 zł.

Konkurs „Przyjazna poradnia” jest organizowany w ramach Ogólnopolskiego Programu Zmiany Postaw wobec Psychiatrii „Odnaleźć siebie”. Organizatorzy chcą wskazywać poradnie wychodzące naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom pacjentów. Konkurs „Przyjazna poradnia” to okazja do wyrażenia uznania dla psychiatrów i innych pracowników służby zdrowia oddanych swojej pracy.

Więcej informacji na stronie: www.odnalezcsiebie.pl

Komentarze (3)

gratulacje!!! wreszcie sukces w naszym szpitalu. Oby tak dalej!

o to jeszcze nie jest z nami tak zle :) oby tak dalej

No Brawo Wkoncu Sie Cos Dzieje Z Tym Szpital Oby Tak Dalej :)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.