Wiadomości

  • 28 komentarzy
  • 165335 wyświetleń

Przerwy w dostawie energii elektrycznej

W związku z planowanymi pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawie energii elektrycznej w dniach:


29.11.2021 r., godz. 10.00 - 15.00 
Rajgród: ul. Podliszewo domki letniskowe na dz. 81/6, 81/22, 81/9;

30.11.2021 r., godz. 7.00 - 16.00 
Rajgród: ul. Podchoinki nr 6, 7, 10, 12, 12A, 16;

1.12.2021 r., godz. 6.30 - 16.00 
Krótkotrwałe przerwy w dostawie energii elektrycznej w godz. 6.30 - 16.00 mogą wystąpić w m. Sikora, Szymany Kolonie, Toczyłowo;

(źródło: PGE Dystrybucja) 

 

 

Komentarze (28)

Do Marian: W celu pracy na urządzeniach elektroenergetycznych. Jest to napisane

Takie prace powinny odbywac sie w weekend

Chyba komuś coś się pomyliło, od 6.00 do 20.00 na Centrum ? Kpina!!

nie weeken ale w nocy

Karol to idz rób instalację elektryczną w nocy przy pogodzie na - !

Od 6.00 !! Ludzie rano muszą do pracy się wyszykować a dzieci do szkoły! Litości!

Ciekaw jestem jakim ilorazem inteligencji dysponuje osoba w PGE, która planuje poważne prace na liniach w okresie zimowym. Nietrzeba być geniuszem aby wiedzieć, że w zimie bywa zimno a bez prądu C.O. raczej niedziała. Ale kogo to obchodzi w PGE, że ludzie siedzą w zimnie i po ciemku. Trzeba wybrać najbardziej mroźny okres i wyłączamy! - hura niech siedzą jak Pigmeje, niech sobie ognisko rozpalą w salonie a dzieci niech ubiorą na cebule. Możnaby było zrobić te prace w okresie wiosenno - letnim,ale po co. W tym momencie pragnę zaznaczyć, że rozumiem, że trzeba modernizować linię, ale na litość Boską czemu to robicie jak jest -10!!!! Na zakończenie życzę planistom z PGE Dystrybucja aby w ich ciepłych biurach zagościł zdrowy rozsądek i szersze spojrzenie na otaczający świat.

Do Sz. P. Gmina Grajewo.
W PGE cały czas trwają poszukiwania na stanowiska pracy. Proponuję złożyć CV i pan inteligentny będzie planował.
Daję uciąć sobie dwie ręce i dwie nogi że szybko by pan doszedł do wniosku że to co pan napisał jest totalną głupotą.
PS Podpowiem panu że może pan zaopatrzyć się w agregat i zasili pan sobie pompkę od CO lub zaopatrzyć się w piecyk gazowy.
W zamian za to podpowie mi pan jak dojechać w okresie od wiosny do jesieni na podmokłe tereny lub na pola gdzie są uprawy i właściciel daję zgodę tylko w zimę. Za podpowiedź z góry dziękuję. :)

Panie Obiektywny. Jest Pan tak obiektywny, że aż miło poczytać. Agregat, piecyk gzowy, piec kaflowy lub plita, itp. itd..... Nawiązując do reszty Pana Szanownego wypowiedzi, pragnę stwierdzić, iż ostatnie prace na linii były prowadzone w większości na pastwiskach ( można wjechać cały rok ), to po pierwsze. Po drugie pragnę przypomnieć, że lato 2018 roku mieliśmy bardzo suche i te konkretne prace można było zrobić z palcem w nosie ( rolnik na pole traktorem wjedzie, to i koparka da radę ). W kosmos latamy, to i słup w lato dałoby radę postawić, technologia na pewno istnieje:) W tym przypadku trafnym by było stwierdzenie, że po prostu kolego Obywatelu Obiektywny kisicie kasę w tym PGE przez rok cały, a jak trzeba budżety rozliczyć, to szybciutko w grudniu przetarg i ogień na tłoki. Panie, ciąć nóg i rąk nie będziemy, bo się może jeszcze Panu przydadzą :) Pozdrawiam.

Do Gmina G-wo a może w lato "coś" rośnie na polu i rolnik nie bardzo chciałby mieć autostradę przez pietruszkę

Wylaczaja na kilka godzin to nie ma tragedii. Chodzi o zmniejszanie gniazd bocianich.

takich glupich wpisow to mozna sie spodziewac od matolow-a jak widac jest ich duzo

A 6 06 Ul.wojska polskiego to cala czy konkrrtne numery?

iza a ty weekendy pracujesz

7-15 to jeszcze nie tragedia

Jak za komuny stopien zasilania

Ciezko bez pradu wytrzymac dla was? Bo konserwacja systemu energetycznego ? Ale jak cos sie zepsuje to zaraz pier... ze zaklad energetyczny nic nie robi tylko kase biora.

Czemu te komentarze są tak stare ?

Dlaczego w Grajewie pracę będą trwały od godz 6. Do 22-przecież ludzue muszą jakos funkcjonować a bez prądu nic nie da się zrobic, co latem się robilo że teraz trzeba cały dzień na to?

I znów grajewskie PGE nikomu nie dalo znaku ze nie bedzie pradu. Ludzie ja mam tylko pytanie co za debil tam siedzi za tym biurkiem i co on tam robi nik o niczym nie wie nie ma pradu na ul Dolnej ciezko bylo na portalu lub karte zostawic na slupie ze nie bedzie produ w dniu 7.11.2019 czy to tak ciezko, ja zaczne robic zdjecia jak tym swoim czerwonym autkiem chowaja sie po krzakach a niby na awarie sa a siedza w telefonach i godziny leca pozalujecie tego

Czemu nie kasujecie wpisów z przed kilku lat ?

Michal masz racje. w tym dniu nie było też prądu na Skośnej a informacji zadnej.

Ja to się pytam dlaczego jak jest burza to tylko na Piłsudskiego nie ma pradu!?

Olo, od kiedy w wakacje dzieci chodzą do szkoły?

Kiedy usunięcie te stare wpisy sprzed kilku lat 🐒

Zaraz po wojnie chłopi prądu nie chcieli, bo kury się nie będą niosły albo krowa się nie ocieli. Teraz wyłącz na kilka godzin prąd to z widłami po polu będą ganiać.

Może zapytajmy się ludzi kiedy komu pasuje i elektrycy wtedy przyjdą i naprawią.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.