czwartek, 23 września 2021

Warto przeczytać

Przedłużenie stosunku - czy to możliwe?

Mężczyźni na co dzień muszą radzić sobie z wieloma problemami. Stres w pracy, zobowiązania, dobre relacje z bliskimi. Wieczorem, kiedy mają ochotę na spędzenie czasu z ukochaną osobą, też mogą napotkać wiele problemów… Przedwczesny wytrysk to kłopot, który spotyka wielu mężczyzn. Statystyki jasno pokazują, że z roku na rok coraz więcej Panów ma problem z przedłużeniem stosunku. Czy jest to w ogóle możliwe?


Czy dłuższy stosunek jest lepszy?

Czy dłuższy stosunek jest lepszy? Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna, bo wiele zależy od konkretnej sytuacji. Wystarczy jednak pamiętać o tym, że wielu mężczyzn po zakończonym stosunku nie ma ochoty na więcej, co z pewnością nie zadowoli ich partnerek. Dłuższy stosunek przekłada się więc na lepsze zadowolenie obydwu stron i poprawienie miłosnych relacji.

Do tego dochodzi kwestia samopoczucia mężczyzny. Jeśli jest on w stanie usatysfakcjonować seksualnie swoją partnerkę, to automatycznie czuje się on o wiele lepiej w swoim ciele. Z pewnością warto więc starać się przedłużyć stosunek. Nie musi on oczywiście trwać godzinami, ale kilkanaście minut więcej potrafi zdziałać cuda! 


Czy przedłużenie stosunku jest naprawdę możliwe?

Wydłużenie stosunku jest możliwe, ale do każdego problemu należy dobrać odpowiednią metodę. Przede wszystkim należy więc ustalić, jaka jest przyczyna zbyt krótkich stosunków, a przyczyn może być naprawdę wiele! Zaczynając od problemów zdrowotnych, poprzez problemy psychologiczne, stres, kończąc na zbyt dużym podnieceniu. Znalezienie przyczyny problemów to połowa sukcesu w przedłużaniu stosunku!


Metody przedłużenia stosunku

Przedłużenie czasu trwania aktu miłosnego jest możliwe na kilka sposobów, wszystko zależy od przyczyny. Jeśli problemem jest zbyt duże podniecenie, to wystarczy tylko przystopować i ochłonąć przez kilka minut. W tym czasie można lepiej zająć się partnerką, co na pewno da jej wiele przyjemności, a potem cieszyć się długim stosunkiem.

Sprawdzoną przez wielu mężczyzn metodą są specjalne prezerwatywy, które nasączone są środkiem o działaniu przedłużającym stosunek. Środek ten chwilowo zmniejsza wrażliwość na bodźce, tym samym pozwala cieszyć się długim i satysfakcjonującym współżyciem.

Dobrym rozwiązaniem dla osób, które nie korzystają z prezerwatyw, są odpowiednio dobrane tabletki. Dzięki bogactwu naturalnych składników pozwalają one bez efektów ubocznych przedłużyć stosunek. To najlepszy wybór dla mężczyzny. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie http://wiecejmeskosci.pl/jak-przedluzyc-stosunek.

 

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.