sobota, 13 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 2427 wyświetleń

Protest rolników na granicy z Litwą (01.03)

Trwa ogólnopolski protest rolników. W piątek 1 marca od godz. 10.00 rolnicy będą strajkować na trasie S61 w Budzisku na granicy Polski i Litwy. Należy spodziewać się znacznych utrudnień w ruchu pojazdów.

Protest potrwa do 7 marca do godz. 10.00.

Komentarze (6)

Zaproście wszystkich posłów do sejmu i tam ich zablokować aż do rozwiązania problemów. Myślę, że poskutkuje .

To kiedy teraz zobaczymy rolników na granicy z Białorusią i z Rosją?

Popieram, dosyć cwaniactwa i kreatywnej przedsiębiorczości

Rolnicy wejście się za robotę a wam w głowie strajki

Rolnicy nic nie wskórają, wkrótce strajk spowszechnieje, ludzie i środowiska jeszcze bardziej się poróżnią. Dawniej "Ruski" kazał i nakazywał - teraz "Łunia", tylko tego pierwszego dało się jakoś przetrzymać bo nie był taki cwany i mocny, z unio to nie przejdzie bo jest cwańsza i silniejsza.

Kiedy wreszcie ludzie zrozumieja, czym jest globalna gospodarka i na czym polega? Kapotalizm rzadzi sie takimi prawami, ze kupuje sie tam gdzie jest taniej, po to, zeby drozej sprzedac !Dlatego (sprowadza sie )produkty wytwarza sie masowo w krajach, gdzie koszty produkcji sa najtansze.Nawet USA, mimo iz krytykuja Chiny, nie przeszkadza , to jednak w niczym amerykanskim firmom by produkcje przeniesc do Chin lub innych krajow. gdzie korzysta sie z uslug taniej sily roboczej !

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.