sobota, 28 maja 2022

Wiadomości

Promują regionalną żywność

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż wyroby własne BARTLOWIZNA zostały Laureatem XXI Edycji Konkursu TERAZ POLSKA.
 
Kapituła tego jakże prestiżowego konkursu doceniła niezwykłą jakość, wyjątkowy smak i oryginalność wyrobów naszej produkcji. Wyborne wędliny, smaczne kiełbaski i wykwintne pasztety  nie zawierają sztucznych dodatków, konserwantów, wypełniaczy i powstają z wyselekcjonowanych surowców, które prawie w całości pochodzą z naszego regionu.
Cały proces produkcji jest nieustannie poddawany ścisłej kontroli jakości, ponieważ najważniejszym celem jest podnoszenie walorów smakowych naszych wyrobów.


Już od wielu lat prowadząc działalność turystyczno - hotelarsko-gastronomiczną, BARTLOWIZNA promuje zdrową, tradycyjną i regionalną żywność, słynąc z bardzo dobrej kuchni a GODŁO TERAZ POLSKA jest tego potwierdzeniem i gwarancją jakości naszych produktów.

 

Z wyrazami szacunku 

Eliza Łozowska
Dyrektor 

 

 

 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.