Warto przeczytać

Produkty Mlekpolu kolejny raz podbiją serca widzów "Doradcy Smaku"

Już w środę 8 marca rozpocznie się nowy sezon emitowanego przez stację TVN programu „Doradca Smaku”, który pasjonatów gotowania i pieczenia w lekki, często humorystyczny sposób zachęca do kulinarnych wypraw w poszukiwaniu nowych, nieoczywistych połączeń składników i smaków.

 


W czasie wieczornej emisji programu „Doradca Smaku” – w osobie prowadzącej Darii Ładochy – zaprezentuje widzom nietuzinkowe przepisy i niestandardowe możliwości zastosowania wyrobów mleczarskich od SM Mlekpol, między innymi wybranych serów w plastrach, masła, mleka i śmietanek marki Łaciate, twarogów Mazurski Smak czy dipów śmietanowych typu crème fraichre. W trakcie 14 premierowych odcinków gospodyni programu przygotuje na przykład polędwiczki wieprzowe w sosie śmietanowym, pieczony kalafior z twarogową pastą, krem z cukinii z twarogiem i miętą bądź czekoladową tartę z kremem orzechowym i żurawiną.

 

Produkty SM Mlekpol pod markami Łaciate, Mazurski Smak lub Mrągowska są bezpieczne, naturalne i zdrowe, odznaczają się prostym składem i najwyższą jakością, a dzięki obecności w czołowym programie kulinarnym w Polsce utrwalany jest ich wizerunek jako najlepszych wyrobów wykorzystywanych przez autorytet w sztuce kulinarnej. Popularność „Doradcy Smaku” i szeroki zasięg formatu, zagwarantowany poprzez dobór godziny emisji, sprawiają, że budowanie wśród widzów świadomości flagowych marek Mlekpolu jest bardzo skuteczne – mówi Dorota Grabowska, Kierownik Działu Marketingu SM Mlekpol.

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.