wtorek, 28 maja 2024

Oferty i promocje

  • 2 komentarzy
  • 7388 wyświetleń

Praca w Służbie Celnej

Dyrektor Izby Celnej w Białymstoku poszukuje kandydatów do pełnienia służby w Izbie Celnej w Białymstoku: Urząd Celny w Białymstoku - Oddział Celny Drogowy w Kuźnicy, Oddział Celny w Bobrownikach; Urząd Celny w Suwałkach - Oddział Celny w Augustowie. Na kandydatów czeka 23 etaty na stanowisko młodszego specjalisty. Aplikować można do 16 sierpnia.

O przyjęcie na stanowisko młodszego specjalisty Służby Celnej mogą ubiegać się osoby, które mają polskie obywatelstwo i pełnię praw publicznych a także nieposzlakowaną opinię oraz stan zdrowia, który pozwala pracować na tym stanowisku. Szansę na pracę mają osoby co najmniej z wykształceniem średnim i niekarane.

Podanie o przyjęcie do służby, kwestionariusz osobowy, kopię dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie oraz kopie świadectw pracy lub oświadczenie kandydata o braku wraz z uzasadnieniem, w zamkniętej kopercie z dopiskiem „ Postępowanie kwalifikacyjne do Służby Celnej”  należy złożyć w Izbie Celnej w Białymstoku przy ul. Octowa 2.

 

Komentarze (2)

Dzięki. W poniedziałek składam dokumenty.

Pewnie wiekszosc etatow juz zarezerwowana dla znajomkow.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.