Warto przeczytać

Poznaj rolety bezinwazyjne - skuteczna i tania ochrona przed światłem słonecznym

Fot nr 1 
Źródło fot  Mircea Ploscar from Pixabay

 

Na rynku dostępne są różne modele i rodzaje rolet: rolety plisowane, rolety bezinwazyjne i wiele innych. Na pewno każdy znajdzie odpowiednią dla siebie opcję. Montaż rolet może jednak przysporzyć kłopotów. Co jeśli nie jesteśmy biegli w składaniu skomplikowanych systemów, ale wciąż chcielibyśmy zrobić to samodzielnie? Rolety bezinwazyjne sprawdzą się wtedy doskonale!

 

Dlaczego rolety bezinwazyjne to najlepszy wybór?


Rolety bezinwazyjne nazywane są inaczej mini roletami. Oznacza to, że zasłonisz nimi wyłącznie pojedyncze skrzydło okna. Dzięki takiemu rozwiązaniu, rolety bezinwazyjne stają się niezwykle uniwersalne. Użytkownik łatwiej dopasuje je do wymiarów swojego okna. 


Dodatkowo, rolety bezinwazyjne to jeden z najprostszych, ale nie mniej efektownych produktów. Powstały z niezwykle wytrzymałej tkaniny, która jest bardzo łatwa w czyszczeniu.  Rolety bezinwazyjne są doskonałym elementem wystroju pomieszczeń. Tkaniny występują w całej gamie kolorów. Na pewno znajdziesz taki odcień, który idealnie wpasuje się w Twoją koncepcję. 

 

Co wyróżnia rolety bezinwazyjne spośród innych rodzajów?


Rolety bezinwazyjne wyróżnia przede wszystkim niezwykle łatwy montaż. Nie potrzebujesz wiertarki ani wykwalifikowanych specjalistów. Doskonale sam sobie z tym poradzisz - wystarczy, że zawiesisz roletę bezinwazyjną na skrzydle okna. Ewentualnie, rolety bezinwazyjne w kasecie w prosty sposób przykleisz do ramy. 


Rolety występują również w różnych postaciach. Sklep Screensun prezentuje szeroką ofertę rolet bezinwazyjnych: https://www.screensun.pl/rolety-bezinwazyjne. Dostępne są zarówno rolety wykonane z tkaniny materiałowej, jak i rolety w systemie dzień i noc. W zależności od potrzeb, możesz wybrać opcję idealną dla Ciebie.


Fot nr 2
Źródło fot Image by Jean van der Meulen from Pixabay 

 

Rolety bezinwazyjne z tkaniny materiałowej - praktyczna ozdoba każdego pomieszczenia


Rolety bezinwazyjne z tkaniny materiałowej to rozwiązanie dla osób, które szukają czegoś uniwersalnego. Produkty wykonane z jednolitego materiału gwarantują całkowitą kontrolę nad światłem wpadającym do mieszkania. Dodatkowo, ujednolicona struktura materiału zapewni najwyższy poziom prywatności wieczorową porą. 


Jeśli jesteś w gronie osób, które szukają czegoś, co pozwoli na bardziej swobodne manipulowanie ilością wpadającego światła, wybierz rolety plisowane. Dwustronna regulacja bezinwazyjnych rolet umożliwia ich odsłonięcie z różnych stron. Możesz zacząć od góry, od dołu albo zasłonić wyłącznie wybraną część okna. Dzięki temu, idealnie dopasujesz ułożenie rolet do swoich indywidualnych preferencji.

 

Rolety bezinwazyjne w systemie dzień i noc dla pełnej kontroli nad światłem


System dzień i noc to rozwiązanie niezwykle innowacyjne. Rolety bezinwazyjne dzień i noc to kombinacja materiału, który występuje w dwóch różnych stopniach zaciemnienia. Dzięki temu w pełni kontrolujesz ile światła wpada do pomieszczenia, ewentualnie całkiem je zablokujesz. Imponująco szeroki asortyment ma w tym zakresie sklep https://www.screensun.pl/. Całości dopełnia fakt, że w ofercie występują rolety w niezwykle przystępnych cenach.  Ta i inne zalety rolet bezinwazyjnych gwarantują Ci posiadanie produktu, który w 100% spełnia Twoje oczekiwania. 

 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.