Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 10846 wyświetleń

Pożegnanie absolwentów

W piątek 3 czerwca o godz. 11.00 w Zespole Szkół im. Bolesława Podedwornego w Niećkowie odbył się uroczysty apel, w trakcie którego nastąpiło pożegnanie tegorocznych absolwentów.

W uroczystościach uczestniczyli zaproszeni goście: Starosta Powiatu Grajewskiego Jarosław Augustowski, Przewodniczący Komitetu Rodzicielskiego Janusz Marcinkiewicz.

Dzień ten jest dużym świętem szkoły oraz wielkim przeżyciem dla wszystkich. Odchodzą dorośli już ludzie, którzy wkraczają na własną ścieżkę życia, wszystkiemu bacznie przyglądają się młodsze klasy i są równie mocno poruszone. Cała uroczystość ma doniosłą oprawę. Rozpoczyna ją uroczyste przekazanie sztandaru szkoły przez odchodzący poczet. Następuje ślubowanie. Każdy z uczniów otrzymuje świadectwo ukończenia szkoły z rąk Dyrektor Zuzanny Kurowskiej.

Apel zakończyła część artystyczna, którą zwyczajem lat ubiegłych przygotowują młodsze klasy. W tym roku występy utrzymane były w tonie kabaretowym co zapewniło uczestnikom wspaniałą zabawę. Szczególnie wzruszającym momentem był występ szkolnej orkiestry, której "trzon" stanowili odchodzący uczniowie.

"Szkoły różnie podchodzą do sposobu w jaki ich absolwenci odbierają swoje świadectwa ukończenia szkoły, w naszej placówce każdemu z takich wydarzeń staramy się nadać niepowtarzalną oprawę i nastrój. Stało się to tradycją, której mamy zamiar pozostać wierni." - wicedyrektor A. Kuczyński


foto - ZS Niećkowo

piątek, 14 czerwca 2024

Gmina Grajewo rozbuduje wodociąg

Komentarze (2)

Jak co roku starsi odchodzą wkraczają na nową drogę dorosłego życia pożegnania absolwentów w tej wspaniałej szkole zawsze pozostają w sercu i w naszych pamięciach na zawsze Pozdrawiam były absolwent te szkoły :)

szkola w nieckowie jest super .hahahaha

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.