poniedziałek, 22 lipca 2024

Wiadomości

Pożar stolarni w Prostkach

    Dnia 27.12.2011 r. około godziny 15:00 w zakładzie stolarskim w Prostkach wybuchł pożar. W działaniach udział brały dwa zastępy OSP Prostki pojazdami ratowniczo - gaśniczymi: średnim Mercedesem Atego (GBA 2,5/24) i ciężkim Steyrem (GCBA 7,5/16). Wprowadzono jeden prąd wody po drabinie na dach budynku oraz jeden prąd do wnętrza budynku. Na miejsce przybyły również dwa zastępy z JRG Ełk. Na szczęście szybko udało się opanować sytuację i tym samym ograniczyć straty. Na uwagę zasługuje postawa pracowników zakładu, którzy przy pomocy gaśnic skutecznie ograniczyli rozwój pożaru w jego pierwszej fazie. To kolejne zdarzenie tego typu na tym samym obiekcie.

Tylko szybka reakcja pracowników i właściciela stolarni oraz godzina, w której doszło do pożarów sprawia, że możemy szybko ugasić go w jego pierwszej fazie -  informuje OSP w Prostkach

 


Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.