Sport

  • 2 komentarzy
  • 10999 wyświetleń

Powstanie nowa sala sportowa

W piątek 3 kwietnia w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego podpisano w obecności wójta Gminy Grajewo S. Szletera umowę na realizację zadania w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2007 – 2013.


Gmina Grajewo zrealizuje projekt pn. „Budowa sali sportowej przy Szkole Podstawowej w Białaszewie”. Celem projektu jest wzmocnienie placówki edukacyjnej i przygotowanie jej do pełnienia znaczącej roli w procesie tworzenia konkurencyjnej gospodarki regionalnej, poprzez zapewnienie odpowiedniego standardu infrastruktury edukacyjnej sprzyjającej poprawie jakości kształcenia i wzrostowi poziomu wykształcenia mieszkańców województwa podlaskiego oraz poprawie dostępu do edukacji. W wyniku realizacji projektu powstanie obiekt sportowy o powierzchni 373,99 m2.

Całkowita wartość projektu wynosi 2 789 038,63 PLN, w tym dofinansowanie z EFRR 1 394 519,31 PLN.

W spotkaniu z beneficjentami oprócz marszałka Jarosława Dworzańskiego udział wzięli także wicemarszałkowie - Bogusław Dębski i Ignacy Jasionowski, a także członek zarządu Jacek Piorunek..

 

 

poniedziałek, 25 września 2023

ORLĘTA Czyżew - WARMIA Grajewo 3:4

Komentarze (2)

zobaczymy co z tych planów będzie

Brawo Panie Wójcie - podziwiam pana operatywność

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.