poniedziałek, 24 czerwca 2024

Kultura i rozrywka

  • 1 komentarzy
  • 10711 wyświetleń

Powiatowa Wigilia w ZSS

 12 grudnia br. w Zespole Szkół Specjalnych w Grajewie odbyło się powiatowe spotkanie opłatkowe.

 Uczniowie jak co roku wzruszyli gości pięknym przedstawieniem jasełkowym. Pod kierunkiem opiekunów przygotowali Oni role niosące przesłanie dla wszystkich, a muzyka, efekty światła i obrazu stworzyły niepowtarzalny klimat.

 Przybyli księża, wraz z bp. T. Bronakowskim, przedstawiciele samorządów, władz wojewódzkich, instytucji powiatowych i miejskich, Kuratorium Oświaty oraz rodzice. Nie zabrakło życzeń z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia i dzielenia się opłatkiem. W zaciszu sal, przy dźwiękach kolęd, wspominano odchodzący rok i minione wydarzenia. Przy okazji zebrania w jednym miejscu licznego grona gości, uroczyście oddano do użytku nowowybudowaną zewnętrzną klatkę schodową z windą. Budynek samej szkoły okazale prezentuje się też z odnowioną elewacją.


foto, wideo e-Grajewo.plzobacz:
Szkolna winda już działa
Komentarze (1)

tam zawsze czuje się jakoś wszystko MOCNIEJ; wrażenia są zwielokrotnione, do łez! tam się czuje prawdziwość, bez owijania, szere do bólu!
gratulacje!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.