piątek, 22 października 2021

Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 1592 wyświetleń

Potrzebne tereny zielone

Potrzebne tereny zielone

Jaśniej, bezpieczniej, energooszczędnie - tak można podsumować inwestycję wykonania linii oświetleniowej w niewielkim parku, który okalają ulice: dr T. Nowickiego, A. Mickiewicza i ks. J. Popiełuszki w Grajewie. Dzięki przedsięwzięciu miejsce stało się przyjazne mieszkańcom także po zmierzchu.


W ramach zadania ułożono kable oświetleniowe, zamontowano sześć
4,5-metrowych słupów z ledowymi oprawami. Niewątpliwie ten zielony teren zmienia od kilku lat oblicze, oświetlenie uzupełniło rozpoczętą wcześniej modernizację, podczas której przeprowadzono remont alejek i chodników.

 

e-Grajewo.pl

 

zobacz:
- Nowe alejki przed UM
- Inwestycje chodnikowe
Takie zmiany lubimy

 

czwartek, 21 października 2021

Nowe aktywne przejścia coraz bliżej

czwartek, 21 października 2021

Prostki: zbiórka krwi (28.10)

Komentarze (6)

większość zielenia w Grajewie to parki przy urzędzie miasta .... przypadek ?? nie sądzę

I co z tego, że założyli oświetlenie. Zapomnieli je włączyć.

Dlaczego centrum miasta sie betonuje i buduje sie konstrukcje stalowo-zelbetonowe a zielen wycieta dla wiaduktu i dla TIRow to tak ma wygladac zielen w centrum miasta chyba bedzie pomalowano na zielono.

a w centrum na Placu Niepodległości też potrzebne?
Jeśli TAK to po co te projekty z betonu...?

A w centrum miasta zlikwidują drzewa, zieleń i zabetonują powierzchnię i jeszcze mowią, że to bedzie miejsce do wypoczynku. Każdy przeciez wie, ze najlepiej sie wypoczywa na betonie a nie wśród drzew, zieleni, przyrody.

Tereny zielone potrzebne, jestem za. Parkowanie na trawniku przed blokiem 63, 64 na Alternatywach. Brawo właściciel białego suzuki ! Tak trzymać.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.