poniedziałek, 17 czerwca 2024

Wiadomości

Porządek Mszy Świętych w Boże Ciało

  • Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Ojca Pio w Grajewie serdecznie zaprasza do udziału w Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej czyli tzw. Boże Ciało, które odbędzie się 30 maja 2024 r. Msze Święte w naszej parafii w tym dniu o godz. 8.00, 10.00, 11.00 i 17.00 Procesja Eucharystyczna do Czterech Ołtarzy ulicami naszej parafii po Mszy Świętej o godz. 11.00

 

 

  • Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Jana Pawła II w Grajewie serdecznie zaprasza w czwartek, 30 maja, gdzie będziemy celebrować uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Uczestnicząc w tym dniu w procesji, publicznie wyznajemy wiarę w ukrytego w Białej Hostii Jezusa Chrystusa.
    Msze Święte zostaną odprawione o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 17.00. Po Eucharystii o godz. 11.00 wyruszymy w procesji do czterech ołtarzy z Jezusem Eucharystycznym po ulicach naszej parafii. Prosimy o przygotowanie ołtarzy, udekorowanie naszych domów i trasy procesji. Dziewczynki pierwszokomunijne i rocznicowe, ale też i te trochę młodsze, i starsze zapraszamy do sypania kwiatków.
    Procesja przejdzie ulicami Partyzantów, Bema, Dąbrowskiego, Sportową i Partyzantów.

Serdecznie zapraszamy do udziału

 

niedziela, 16 czerwca 2024

Seniorzy nadal celem oszustów!

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.