niedziela, 17 października 2021

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 3423 wyświetleń

Poranne zderzenie z łosiem w okolicach m. Guty (DK61)

Poranne zderzenie z łosiem w okolicach m. Guty (DK61)

20 września br. po godz. 5.00 w pobliżu miejscowości Guty (DK61) w przebiegającego przez drogę łosia uderzył samochód osobowo-dostawczy. Pojazdem podróżowało 6 osób.


Przybyli strażacy oznakowali i zabezpieczyli miejsce, odłączyli przewody od akumulatora oraz dokonali neutralizacji i sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych i kierowali ruchem pojazdów. Pomimo groźnie wyglądającego zdarzenia podróżującym nic się nie stało, natomiast zwierzę padło na miejscu.


Rozpoczyna się jesień, pora mgieł, opadających liści i wzmożonej migracji zwierząt. Pamiętajmy, że zwierzęta mogą przekraczać jezdnię w najmniej spodziewanym momencie. Samochód osobowy w zderzeniu ze zwierzyną leśną, zawsze ulega zniszczeniu, a osoby nim podróżujące często doznają poważnych obrażeń ciała. Tego typu zdarzenia kończą się nawet śmiercią. Widząc odpowiednie znaki ostrzegawcze, bądźmy czujni i zachowajmy ostrożność.

 

niedziela, 17 października 2021

Wyprzedzał ciężarówką na skrzyżowaniu

Komentarze (5)

Wczoraj około 20 też wpadł pod tira

cale szczescie wyzszy samochod, bo malym pierdkiem strach pomyslec jakby moglo sie skonczyc

za Gutami w stronę szczuczyna przez pół dnia leżał w rowie

No tak A Zwierzę dalej leży przy droznym rowie

A co nasi ekolodzy na to?, tak bronili nas przed drogą ekspresową, okazuje się że jednak ekspresówka jest lepsza dla ludzi i zwierząt, ale marudy jak zwykle są na nie i widzą miliony przeszkód.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.