piątek, 19 sierpnia 2022

Wiadomości

  • 28 komentarzy
  • 5031 wyświetleń

Policjanci na rowerach zadbają o bezpieczeństwo mieszkańców

Dariusz Latarowski Burmistrz Grajewa przekazał grajewskim policjantom dwa elektryczne rowery o wartości 22 tys. złotych.

Dzięki nowym jednośladom mundurowi dotrą w miejsca niedostępne dla patroli zmotoryzowanych. Ponadto widok policjantów na rowerach zachęca do aktywnego spędzania wolnego czasu.

W przekazaniu uczestniczyli: mł. insp. Adam Brodowski Komendant Powiatowy Policji w Grajewie, mł. insp. Łukasz Głowacki I z-ca Komendanta Powiatowego Policji w Grajewie oraz mł.insp. Maciej Zakrzewski Naczelnik Wydziału Prewencji KWP w Białymstoku.

 

 

 

 

czwartek, 18 sierpnia 2022

Pożegnanie Lata 2022

czwartek, 18 sierpnia 2022

Poszukiwany ukrywał się w polu kukurydzy

Komentarze (28)

Brawo więcej takich prezentów super

Konie kupić, a nie rowery elektryczne. Można będzie je wypasać na trawnikach przy komendzie, a i nawóz wyprodukują do przydomowej szklarenki.

Więcej im tych rowerów kupić. Niech nie stoją na Hadesie i innych mniej uczęszczanych miejscach tylko w trasę po mieście niech jadą. Napewno więcej zobaczą niż jadąc w samochodzie i patrząc w telefon. Od dziś nagrywam i publikuje.

Czy w Grajewie są możliwe patrole na rowerach? Malo mamy ściezek rowerowych nie połączonych ze sobą, po chodnikach jeździć nie wolno a na głównych drogach przecinających miasto jest niebezpiecznie

Rower elektryczny zachęca do aktywności? Ha. Jazda na akumulatorze ma mało wspólnego z ćwiczeniem i aktywnością fizyczną ;D

Zabrać im radiowozy bo są zbędne przecież nie tajemnica jest ze stoją na Hadesie lub na bagienkach po 2 radiowozy a żeby było śmieszniej w tym nowym jak że ładnym parku nawet silników zgasić się nie chce i tak stoją w przejściu we dwóch i sobie rozmawiają przez okna kiedy zaczepiłem raz ich z pytaniem czy przeprowadzają jakąś interwencję w tym momencie że aż tylu ich się zjechało odpowiedź otrzymałem mamy PRzerwe spoko zrozumiałe należy się im za tak ciężka pracę jaka jest spanie po kątach ale kiedy spytałem czy wypada tak w biały dzień stać w parku i kopcić na dzieci tymi autami zostałem potraktowany jak intruz i wylegitymowany taką to mamy teraz policje pelne bezprawie nawet im się nie chce już wychodzić przed ich budynek uspokoić małolatów którzy spać lux IAC nie dają po nocach :)

z buta niech chodza ..../

Śmiech, rowery elektryczne i zdrowie. Zupełny bezsens. Mogliby im kupić za te pieniądze 10 zwykłych rowerów i niech ...codziennie po mieście nimi, razem z licznikami, niech wyrabiają normę./

Jest komenda wojewódzka, ministerstwo i tam trzeba zgłaszać te cyrki. dostają pieniądze podatników więc to my jesteśmy pracodawcami. Służba pod kebabem, papieros za kółkiem, a jak zgłaszasz bójkę to biedni szukają pół godziny adresu. .

co do gaszenia silnika to teraz spotkałem kilka razy jak jakas blendi podjeżdża pod działki gdzie ludzie uprawiają warzywa i owoce a ona stoi nawet do 30 minut w tym czasie oczywiście grzebie w telefonie

Do Romek dokładnie/

Przecież za te pieniądze to można było by im kupić kilkadziesiąt par porządnych butów z głębokim protektorem. I miało by to wówczas sens a tak to jednym rowerkiem komendant będzie jeździł na działkę a drugi będzie stał jako rezerwowy w ciemnym magazynie.

Bardzo dobry pomysl. Brawo/

Grajewo na tle innych miasteczek tej wielkości jest tak zatłoczone i zasmrodzone ciężarówami , że nic mu już nie pomoże. /

Dlaczego mój komentarz został skrócony??? I to nie pierwszy raz.

Na zwykłych rowerach po 3.000 mogłyby ich nogi boleć. Tragedia.

Szybcy i wściekli

Tak zastanawiam się, czy taki rower elektryczny to jeszcze rower czy już motorower? Może pół-rower?
No ale jak zwał, tak zwał, najważniejsze, że będą patrole i o co tu się żołądkować. Co mi za różnica, czy będą jeździć na motorach, rowerach czy hulajnogach? Ważne aby jeździli i patrolowali, tak? Bo chyba o to chodzi.

Po co im te rowery jak oni śpią po kątach zaraz im ukradną i będzie checa śmiech na sali /

umieja dac mandat dla biednego emeryta za przechodzenie przez jezdnie w niedozwolonym miejscu !!! A jak jest jakis dym to sie boja podjechac

Zluzujcie majty zazdrośniki

He, he, he, elektryczne są szybsze od zwykłych i w razie jakiejś draki będą mogli szybciej uciekać.

Już nie przesadzajcie, jak są patrole to źle i jak nie ma to źle.
Wolę żeby było ich widać, może jak nie będą mieli gdzie jeździć to w końcu zrobią nam ścieżki rowerowe.

Droga administracjo, dlaczego nie dodajecie komentarzy?

Przecież jest wolność słowa a Wy najwyraźniej usuwacie to co każe Wam w tym przypadku Policja. Mój komentarz został dodany,co prawda skrócony a teraz wcale usunięty.

Jazda na rowerze po chodniku zabroniona?a kto tego przestrzega i kto egzekwuje te przepisy ?Na oś.Centrum 24 to strach z klatki wyjść bo może rower potrącić i jeszcze można usłyszeć z łagodniejszych epitetów, że się łazi jak krowa.Naprawdę na chodniku nie mającym dwóch metrów mam uciekać przed rowerem?

O, super. Będzie stała, miejska atrakcja. Wprowadźcie jeszcze patrole konne. .....a potem królową. Będziemy druga Wielką Brytania. Miała być druga Japonia, Irlandia, Węgry. Nie udało się. Z Wielką Brytanią może uda się.

do speedy,masz racje jeszcze się taki nie urodził żeby każdemu dogodził niech śpią na tych rowerach ale żeby było ich widać

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.