czwartek, 28 września 2023

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 12266 wyświetleń

Polecą mandaty

Ośmiu samorządowców z województwa podlaskiego straci najprawdopodobniej mandaty w związku z nie złożeniem na czas oświadczeń majątkowych. Wśród nich nie ma radnych z Miasta i Gmin Grajewo, Szczuczyn, Rajgród. Na liście zapominalskich znalazł się natomiast przedstawiciel Rady Gminy w Radziłowie.

Przypomnijmy, że samorządowcy zobowiązani byli w terminie do 30 dni po ślubowaniu złożyć swoje oświadczenia majątkowe. Ci, którzy tego nie zrobili nie mogą liczyć na przedłużenie terminów - stracą mandaty.

 
e-Grajewo.pl     

Komentarze (3)

Od samego początku uważa sie radnego za nieuczciwego i podejrzewa o krętactwo. Niedługo nikt porządny, a zwłaszcza zamożny nie będzie startował w wyborach. Po co afiszować się ze swoim stanem posiadania dając wskazówki prawdziwym złodziejom, kidnaperom, oszustom, naciągaczom i włamywaczom. Taki obowiązek składania oświadczeń majątkowych przyciąga ludzi, których głónym celem jest pobieranie jak na ich oczekiwania dużej diety. Pięknym gestem ze strony radnych było by przeznaczenie diet na jakiś szczytny cel, ale jeszcze długo to nie nastąpi. Najlepszym świadectwem uczciwości radnych jest fakt wyboru przez społeczeństwo które ci radni reprezentują najlepiej na lokalne możliwości.

radny jest radnym dla kasy ciekawe czy byłby 1 na Grajewo gdyby nie było DIET i innych srodków pienięrznych

J BARDZO DOBRZE ZE STRACĄ MANDATYA ,ZA NIEGO POWINIEN WEJSĆ NASTĘPNY Z LISTY WTEDY BEDZA PAMIETAĆ . 30 DNI TO TAK WIELE, CHBA ZE KTOŚ MA COS DO UKRYCIA??

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.