sobota, 28 maja 2022

Oferty i promocje

Podnieś swoje kwalifikacje z DJK

Podnieś kwalifikacje by znaleźć pracę lub dostać podwyżkę

Co raz większa rywalizacja na rynku pracy sprawia, że u pracodawcy osoby z największymi kwalifikacjami mają większą szansę na zatrudnienie. Często dodatkowe umiejętności, kursy mogą zwiększyć realne możliwości na znalezienie pracy bądź otrzymania podwyżki. Sprawdź czy czasami nie warto podnieść swoich kwalifikacji.

Oto niektóre, dostępne na Grajewskim rynku kursy i szkolenia:

Kierowca operator wózków jezdniowych
Kurs skierowany jest do osób, które chcą uzyskać uprawnienia i kwalifikacje do kierowania wózkami jezdnymi o różnych typach napędów (akumulatorowe, spalinowe) wraz z osprzętem pomocniczym. Program szkolenia obejmuje 59 godzin: w tym 44 godz. zajęć teoretycznych i 15 godz. zajęć praktycznych. Każdy uczestnik otrzymuje materiały szkoleniowe, a po pozytywnym zdaniu egzaminu teoretycznego i praktycznego otrzymuje zaświadczenie uprawniającego do kierowania wózkami jezdniowymi z napędem silnikowym. Zajęcia na kursie prowadzi wykwalifikowana i doświadczona kadra.
Cena kursu: 350 zł/os. + (badania lekarskie i psychologiczne)
Przewidywany termin rozpoczęcia szkolenia: 31.01.2011

Podstawy obsługi komputera (z Internetem)

Szkolenie skierowane szczególnie do osób starszych (seniorów, emerytów), które nigdy nie miały styczności z komputerem. Celem szkolenia jest: jak od podstaw korzystać z komputera i systemu operacyjnego Windows, programów Word i Excel, Internetu i poczty elektronicznej. Cechą charakterystyczną szkolenia odróżniającą go od innych oferowanych na rynku jest jego indywidualny charakter, przejawiający się w organizacji i czasie, który umożliwia osobom w wieku „50 plus” nabycie solidnych podstaw. W trakcie trwania kursu komputerowego uczestnicy otrzymują wszystkie niezbędne materiały szkoleniowe. Program kursu obejmuje 30 godz. lekcyjnych. Każdy uczestnik szkolenia ma do dyspozycji własne stanowisko komputerowe, a małe grupy szkoleniowe (4 - 8 osób) dają możliwość indywidualnej pomocy osobom, które z jakimś przedziałem materiału sobie nie radzą. Zajęcia na kursie prowadzi wykwalifikowana i cierpliwa kadra. Zajęcia szkoleniowe mogą odbywać się zarówno w godzinach porannych jak też popołudniowych. Po ukończonym szkoleniu każdy z uczestników otrzymuje zaświadczenie ukończenia kursu.
Cena kursu: tylko 280zł/os. za całość - to najlepsza cena na lokalnym rynku!
Przewidywany termin rozpoczęcia szkolenia: 28.01.2011


Zapisy i szczegółowe informacje pod nr tel. (0) 660 427 760,
e-mail: d.kalinowskidjk@gmail.com
Dariusz Kalinowski DJK Szkolenia i Doradztwo
ul. Mickiewicza 1, 19-200 Grajewo

Informacje o pozostałych szkoleniach na
www.djkszkolenia.pl
  /zakładka Aktualności

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.