poniedziałek, 17 czerwca 2024

Wiadomości

  • 17 komentarzy
  • 6341 wyświetleń

Podłożył ogień, a później obserwował pracę strażaków

Dyżurny grajewskiej komendy otrzymał zgłoszenie o pożarze klatki schodowej w jednym z bloków na terenie Grajewa. Niedaleko miejsca pożaru policjanci zatrzymali sprawcę, który siedząc na ławce spożywał piwo i obserwował działania służb. Za zniszczenie mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.


Dyżurny grajewskiej komendy otrzymał zgłoszenie o pożarze klatki schodowej w jednym z bloków na terenie Grajewa. Jak się okazało ktoś podpalił wózek dziecięcy stojący w korytarzu klatki schodowej, w wyniku czego doszło do zniszczenia drzwi wejściowych, wiatrołapu  oraz okien. Świadkowie zdarzenia poinformowali mundurowych o podejrzanym mężczyźnie, który był widziany przed blokiem. Niedaleko miejsca zdarzenia mundurowi zobaczyli mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi sprawcy. 24-latek siedział na ławce, pijąc piwo obserwował działania służb ratowniczych. Mieszkaniec Grajewa przyznał się do podpalenia klatki schodowej. Nie potrafił wytłumaczyć motywów swojego działania.

Wartość strat oszacowano na 38 tysięcy złotych. Zatrzymany grajewianin noc spędził w policyjnym areszcie. Za swoje postępowanie 24-latek odpowie przed sądem. Za ten czyn grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP w Grajewie

niedziela, 16 czerwca 2024

Seniorzy nadal celem oszustów!

Komentarze (17)

arcy kretyn bez dwóch zdań

A czy został w areszcie wypuscili go i może znów zrobić to co wtedy?

I w taki sposób mieszkańcy doczekali się remontu klatki

Inteligent nie ma co.

Żal . Niech se tyłek podpali

Remont klatki w końcu nadszedł

Nic tylko podpalić takiemu szczypior na makówce i obserwować co będzie, a nóż nastąpi reset w łepetynie.

I takich wariatow będzie coraz więcej ! Ludzie już poprostu nie wyrabiają psychicznie praca za najniższą krajową opłaty i za co żyć ? Coraz więcej sięgających po alko po cichu w domu bo nikt nie widzi , i inne substancje odurzające , domena nowych czasów

Na dołku powinien jeszcze dobre pałowanie dostać

Co ma najniższa krajowa do podpalenia klatki. Jak się ma najniższą i stać na alkohol to chyba nie jest tak źle.

Teraz będzie miał najniższą i dług.

Przypalić mu już nie powiem nawet co proszę reszty się domyślić

A no widzisz ma ,ludzie nie mają kasy i szukają co róż okazji na łatwe zdobycie ,albo (znam ) co zrobić by iść posiedzieć na zimę to jeść dadzą , szybciej do lekarza wezmą jak Ciebie. Itd i na koniec wychodzi zadowolony

Naucz się pisać poprawnie Panie Driver.

Naczelny komentatorze portalu egrajewo ( Driver) co rusz, co rusz...piszemy!!!!!

Tongo co uważa się za Pana kleksa a pewnie jedzie na auto korekcie ! Chłopiec czep się wózka mamy a nie kulturalnej wymiany zdań bo zaczynasz pajacować nie potrzebnie :) i przeciwieństwie do Ciebie owszem zdarza mi się strzelić byka bo pisze bez słownika Panie oh że idealny , więcej romansów z ręką i książka PWN ;)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.