wtorek, 27 lutego 2024

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 11993 wyświetleń

PiS zbiera podpisy

W Biurze Poselskim Kazimierza Gwiazdowskiego (Grajewo, ul. Wojska Polskiego 1) zbierane są podpisy osób popierających inicjatywę przeprowadzenia referendum w województwie podlaskim w sprawie przebiegu obwodnicy Augustowa i Wasilkowa.

Referendum ma na celu pokazanie Unii Europejskiej, że społeczeństwo Podlasia jest bardzo zainteresowane budową obwodnic i dróg, ze względu na to, że w naszym województwie 38% powierzchni obszarów znajduje się w programie "NATURA 2000" i jeżeli nie uda się zrealizować tej inwestycji to i inne mogą być zagrożone jak chociażby budowa obwodnicy Rajgrodu, Grajewa, czy Szczuczyna. Wsparcie tej akcji powinno pokazać Unii jak bardzo ważną rolę w tym odgrywa czynnik ludzki, a to powinno pozwolić na realizację tej inwestycji. Podobny problem występował w Austrii i Trybunał Europejski przyznał rację inwestorowi i na zrealizowanie tej inwestycji.

Podpisy zbierane są do końca marca i będą przekazane do Marszałka Sejmiku Województwa Podlaskiego.

e-Grajewo.pl


Biuro Poselskie
Kazimierza Gwiazdowskiego
19-200 Grajewo
ul. Wojska Polskiego 1
tel. 086 272 24 47

poniedziałek, 26 lutego 2024

Opel wbił się bagażnikiem w drzewo

poniedziałek, 26 lutego 2024

Mlekpol na Techmilk 2024

Komentarze (5)

Jaka ładna dziewczyna pójdę napewno oddam dla niej swój podpis!!

a gdzie obwodnica Grajewa panie pośle Gwiazdowski proszę w tym kierunku podziałać

Po co te całe referendum?? Chyba chcą udowodnić,że starali się i im nie wyszło a może żeby społeczeństwo podlasia poniosło koszty ewentualnej kary UE.

Jestem za obwodnicą Augustowa i jak najbardziej Grajewa. Jestem też za koncepcja którą przedstawiają ekolodzy a mianowicie droga przez Raczki. Rżd swoją nieudolnośc i ignorancję chce przerzucić na społeczeństwo naszeg regionu. Proszę nie dajmy się oszukać.

NA PEWNO jeziorko BRAJMURA.Jest to rezerwat ptasi

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.