Sport

Piłka łączy pokolenia!

Piłka nożna łączy pokolenia!

Dnia 21 września na boisku "Orlik" przy ul. 11-go Listopada odbył się otwarty trening piłki nożnej pod hasłem: "Piłka nożna łączy pokolenia". W projekcie uczestniczyło wielu młodych piłkarzy i sympatyków piłki nożnej wraz z rodzicami. Podczas imprezy przeprowadzony został pokazowy trening piłkarski dla najmłodszych, gry i zabawy z piłką oraz konkursy. Organizatorem wydarzenia była szkółka piłkarska Akademia Małego Piłkarza, Miasto Grajewo oraz MOSiR Grajewo. Sam trening został przeprowadzony przez trenerów AMP: Daniela Tuzinowskiego, Adama Wigdę oraz Wojciecha Kozikowskiego.
 
Na koniec imprezy odbyło się oficjalne zakończenie. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowe medale, dyplomy i drobne upominki. Najważniejszym celem projektu była jednak dobra zabawa, uśmiech dzieci oraz zadowolenie wszystkich uczestników. Dzięki takim projektom każdy rodzić mógł aktywnie spędzić czas ze swoim dzieckiem, co w dzisiejszych czasach jest co raz mniej spotykane. Serdeczne podziękowania organizatorom: Burmistrzowi i Zastępcy Burmistrza Miasta Grajewo, Dyrekcji MOSiR Grajewo oraz trenerom AMP za pomoc w realizacji projektu.
 
 
 
Zapraszamy na zajęcia!
 
Zapisy pod numerem telefonu: 514375076
 

niedziela, 5 lutego 2023

MOSiR - ferie z tenisem stołowym

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.