Kraj

  • 3 komentarzy
  • 4369 wyświetleń

Piknik "Poznaj Dobrą Żywność"

Piknik

Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL zaprezentowała się na pikniku Poznaj Dobrą Żywność zorganizowanym w ogrodach SGGW w Warszawie.


Piknik ma już kilkuletnią tradycję. Organizowany jest przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Prezentują się na nim firmy, których produkty posiadają znak Poznaj Dobrą Żywność.  Piknik gromadzi znacząca liczbę firm, które prezentują swoje produkty w przyjemnej atmosferze ogrodów Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego na warszawskim Ursynowie.

Na tegorocznym pikniku PDŻ zaprezentowała się Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL. Na stoisku spółdzielni czekało na odwiedzających wiele atrakcji, m.in. pokazy kulinarne (koktajle mleczne, ciasta maślankowe, itp.), degustacje produktów, gry i zabawy dla dzieci oraz dojenie krowy. Stoisko MLEKPOLu cieszyło się dużym zainteresowaniem gości pikniku. Odwiedził je również Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Marek Sawicki.

Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL to producent szerokiej gamy produktów mlecznych. Dwa z nich: masło Łaciate Extra oraz Maślanka Mrągowska posiadają znak PDŻ. 
Oznaczenie znakiem Poznaj Dobrą Żywność jest wyróżnieniem produktu i wskazaniem na jego wysoką  jakość i spełnienie specyficznych cech i wysokich wymagań jakości handlowej.
Znak Poznaj Dobrą Żywność przyznawany jest przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
SM Mlekpol  to niekwestionowany lider mleczarstwa w Polsce. Skupuje i przerabia około 13% pozyskiwanego w kraju surowca. Najbardziej znane marki Mlekpolu to Łaciate, Milko i Mazurski Smak. Spółdzielnię tworzy 12 zakładów - w Grajewie, Kolnie, Mrągowie, Sejnach, Zambrowie, Augustowie, Bydgoszczy, Sokółce, Dąbrowie Białostockiej, Radomiu, Zwoleniu i Gorzowie Wielkopolskim.

Agencja PR First Communications

 

środa, 28 grudnia 2016

Przekręt internetowy

poniedziałek, 26 września 2016

Rosną mury nienawiści

Komentarze (3)

a kiedy MLEKPOL zorganizuje otwartą imprezę dla wszystkich mieszkańców Grajewa?

a kiedy admini będą dodawać wszystkie 'oczywiście nie obrażające nikogo' komentarze? aaaa???chyba po to to jest?prawda?

A co to mlekpol jest instytucja charytatywna?tam trzeba wlozyc a nie wyciagac!!!!

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.