Kraj

  • 3 komentarzy
  • 1478 wyświetleń

Pijany pracownik schroniska

W związku z emisją w jednej z ogólnopolskich stacji telewizyjnych reportażu o schronisku w Siedliskach, policjanci z Ełku otrzymali wiele telefonów od ludzi, którym los zwierząt nie jest obojętny. Do funkcjonariuszy dotarł także niepokojący sygnał od jednej z zainteresowanych sytuacją placówki kobiet. Ta będąc na miejscu stwierdziła, że pracownik schroniska wykonywał obowiązki służbowe pod wpływem alkoholu. Funkcjonariusze wysłani na interwencję potwierdzili ten fakt. Okazało się, że 57-latek miał 2,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna został natychmiast odsunięty od obowiązków służbowych. Teraz grozi mu kara grzywny. Policja prowadzi postępowanie sprawdzające mające na celu ustalenie, czy w schronisku zaistniało przestępstwo znęcania się nad zwierzętami.

*Ełccy policjanci prowadzą postępowanie sprawdzające mające na celu ustalenie, czy pracownicy schroniska w Siedliskach mogli dopuścić się przestepstwa znęcania się nad zwierzętami. Sprawa ze względu na dobro czworonogów odbiła się szerokim echem w ogólnopolskich mediach.


Wczoraj przed godziną 22.00 do oficera dyżurnego ełckiej Komendy zadzwoniła roztrzęsiona kobieta. Oświadczyła, że jest obecnie w schronisku i ma wątpliwości, co do stanu trzeźwości pracownika tejże placówki. Policjanci natychmiast pojechali to sprawdzić. Badanie alkometrem wykazało w organizmie 57-latka 2,5 promila alkoholu. Mężczyzna natychmiast został odsunięty od obowiązków służbowych, nadzór nad schroniskiem przejął lekarz weterynarii.


Teraz 57-latek odpowie przed sądem za wykonywanie czynności służbowych pod wpływem alkoholu. Grozi mu kara grzywny.

KPP EŁK

Komentarze (3)

Trzeba go było zamknąć do klatki razem z psami rasy pitbul.Pewnie wytrzeżwiałby natychmiast.W telewizji podczas audycji bez alkomatu było widać że facet jest narąbany.Do tej pracy chyba biorą z łapanki?

Oglądałem to w Interwencji.Koszmar.........Niech sam zamknie się w klatce !1

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.