Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 13258 wyświetleń

Pijany jechał konno

W nietypowej sytuacji interweniowali suwalscy dzielnicowi. Funkcjonariusze zatrzymali 55-latka, który po pijanemu przemierzał miasto jadąc konno po chodniku i ścieżce rowerowej. Mężczyzna odpowie za to przed sądem.

8 X br. przed południem suwalscy dzielnicowi zauważyli mężczyznę, który „wężykiem” jechał konno nie mieszcząc się na chodniku i drodze dla rowerów. 55-letni mieszkaniec powiatu suwalskiego jadąc wierzchem kiwał się na koniu. Zachowanie mężczyzny wskazywało, że może znajdować się pod wpływem alkoholu. Przypuszczenia mundurowych potwierdziły się. Badanie alkomatem wykazało u niego blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie.

W rozmowie z policjantami 55-latek twierdził, że z odległej o kilka kilometrów miejscowości wybrał się do Suwałk by sprzedać konia, a że transakcja nie doszła do skutku postanowił w ten sposób wrócić do domu. Koniem zaopiekowała się rodzina jeźdźca, a nim samym funkcjonariusze. Teraz amator jazdy konnej przed sądem będzie odpowiadał za naruszenie porządku w ruchu na drodze publiczne. Za popełnione wykroczenie grozi mu kara grzywny – oficer prasowy KMP w Suwałkach

 

piątek, 14 czerwca 2024

Gmina Grajewo rozbuduje wodociąg

Komentarze (8)

A ile promili mial kon jak szedl wezykiem

Z tego co tu pisze koń też był pijany ;) Podwójnie mu dołożyć i za znęcanie się nas zwierzętami ;)

to co? kartę rowerową mu zabiorą? Najważniejsze że koń był trzeźwy. Taki pojazd sam do domu bezpiecznie zawiezie.

A konia zbadali alkomatem? To przecież zwierzę kroczyło po chodniku a pijany jeździec tylko na nim siedział. Mandat zatem należy się koniowi.

jechał wężykiem!?To koń był pijany?

Koń szedł tak jak nim jeździec kierował. Skoro "jeździec" był pijany i kiwał się na boki to i koń szedł wężykiem.

Koń szedł wezykiem żeby jeździec z niego nie spadł

Koniem właśnie bezpieczniej jeździć czy na trzeźwo czy po pijaku niż Maluchem!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.