Kraj

  • 14 komentarzy
  • 2658 wyświetleń

Pijany 15-latek w szkole!

15-latek przyszedł do szkoły pijany

Pijany 15-latek przyszedł do szkoły. Miał 2,7 promila alkoholu w organizmie. Interweniujących w tej sprawie policjantów wyzywał słowami wulgarnymi i pluł im na mundur, a nawet jednego z funkcjonariuszy kopnął w twarz. Teraz 15-latek za swoje zachowanie odpowie przed sądem rodzinnym i nieletnim. Policjanci sprawdzają też kto udostępnił nastolatkowi alkohol. Osobie która rozpija małoletniego, dostarczając mu napoju alkoholowego, ułatwiając jego spożycie lub nakłaniając go do spożycia takiego napoju grozi nawet 2 lata pozbawienia wolności.

W czwartek po godzinie 10.00 jedna ze szkół ełckich zawiadomiła policjantów o tym, że ich 15-letni uczeń przyszedł na lekcje pijany. Chłopiec ledwo trzymał się na nogach, miał bełkotliwą mowę, czuć było od niego woń alkoholu. Na miejscu interweniowali policjanci. Nastolatek był wobec nich agresywny, wyzywał ich słowami wulgarnymi i pluł na mundur. Ponadto w poczekalni gabinetu lekarskiego kopnął policjanta w twarz. Badanie szpitalne wykazało 2,7 promila alkoholu w organizmie chłopca.

Teraz 15-latek za swoje zachowanie odpowie przed sądem rodzinnym i nieletnich. Policjanci sprawdzają też kto udostępnił nastolatkowi alkohol. Osobie która rozpija małoletniego, dostarczając mu napoju alkoholowego, ułatwiając jego spożycie lub nakłaniając go do spożycia takiego napoju grozi nawet 2 lata pozbawienia wolności. - KPP Ełk

Komentarze (14)

No, to mamy idealny przykład nowej subkultury. Tak nowej, bo niedawno powstał ten pseudo hip-hop w stylu "J*** Policję ". Gnojki myślą, że będą fajni i podziwiani jak będą ćpać i wyzywać mundurowych. Ciekawe, czy jak za to wszystko odpowie, to będzie takim kozakiem?

zaczeło się od nauczycieli plucia na wkładania im śmietniczek na głowy a teraz polska złota młodzierz zacznie to samo robić z policją tak tak oby moja przepowiednia się nie spełniła trafnie to ujełeś johnny psełdo hip- capy nie mają szacunku do nikogo i niczego mam nadzieję że ktoś wreszcie zapanuje nad nimi bo to przestaje być już zabawne a staje się tragiczne zaczyna się konkurowanie ze soba kto więcej nawywija a co najciekawsze nic im nie można zbytnio zrobić bo nadzur kuratora to zaszczyt a nie powód do wstydu a takie przeważnie kary orzekają sądy rodzinne

hehe brawo mlodziak!! ale jak to w twarz??w buzie pana milicjanta??:)

to prawdziwy "reprezentant Jp" haha

Niech zapłaci za to co zrobił.. ... ON NAPWNO NIE JEST TA PIERWSZA OSOBA ALE NAPEWNO NIE OSTATNIO JESTEM ZA TYM .... A NIE MAŁOLACI ROBIĄ CO CHCĄ MYŚLA ZE SA STARSI I NA WSZYSTKO MOGĄ NIE !!!!!

karać i to ostro za takie postępowanie.

Najlepiej od razu zastrzelic albo jak w jakimś kraju ukamieniować na placu Niepodległości.To bylby widok.Można tez powiesić na dżwigu jak w innych krajach taki wyrok wykonują.Z tej młodzieży i tak nic nie wyrośnie dobrego bo są to zwykłe żule i chwasty.

ciekawe czy napluje im na mundur jak będzie potrzebował ich pomocy...

Jak czyta się takie rzeczy to jednak zgadzam się z XYZ że taka młodzież to nie młodzież lepiej za młodu zabić niż chować ich jeszcze potem w więzieniu przez kilka lat za pieniądze podatników.

wywieźć wszystkich tego pokroju na bezludną w wyspę, a że pozostawienia ich tam samych byłoby nie nazbyt humanitarne... to wyspę zatopić

Właśnie to jest najlepsze ze mówią JP na 100 % a jak zginie telefon to ciekawe do kogo sie zgłoszą bo chyba nie do znienawidzonej i j****** policji

No tak, najlepiej "je*** policję", bo zakazują młodzieży pić wódkę w parku i zakłócania porządku publicznego. To wszystko jest dla szpanu. Brak wyobraźni! Jestem pewna, że mało który z "ludzi ulicy" zastanawiał się kiedyś, jak by to było bez policji...
To, co się dzieje teraz w polskich gimnazjach jest niewyobrażalne... Nastolatki uważają się za dorosłych i to właśnie jest najbardziej żałosne. A dorośli w tym im pomagają... Bo przecież wódkę ktoś temu małolatowi musiał sprzedać, no nie...?

Krotko i na temat. Od lat 14 sadzic mlodych jako doroslych, skazujac na PRAWDZIWE wiezienie.

jak można kopnąc w twarz policjanta nie kumam ;/
uderzyć łatwo ale kopnąć i to w twarz....

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.